Dialog Plac Jana Pawła II 1
50-136 Wrocław

(28 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Dialog

użytkownik
~ Oszukany  •  2013-03-18
Witam serdecznie Chciałem podzielić sie z Wami jakie miałem doświadczenie z telefonia " Dialog" Przy zawarciu umowy oszukują jakie faktyczne są ceny w " ich promocjach" Tylko przez dwa miesiące abonament był za 28zł A już w kolejnych miesiącach... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ gekon  •  2012-12-04
Dialog to banda oszustów. Zwłaszcza telemarketerzy i ich przełożeni są zwykłymi oszustami. Zadzwonili do mojego dziadka, który jest w podeszłym wieku i w podstępny sposób nakłonili go do zmiany warunków. Niewłaściwie go zweryfikowali i nie przedst... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Anonim  •  2012-10-17
Witam, Miałam podobną sytuacje, kiedy otrzymałam telefon od firmy DIALOG, że do mojego rachunku można otrzymać110 min za darmo. Informacje jakie otrzymałam dotyczą telefonu stacjonarnego i mój rachunek nie ulegnie zmianie. Długo nie czekając prz... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Mirosław  •  2012-10-16
Nie ma gorszej i bardziej bezczelnej firmy ,która żeruje na nieswiadomosci abonentów.Nie zawierajcie żadnej umowy,łącznie z promocyjnymi,bo drogo zapłacicie za podpis na umowie.Ceny jak za prąd,przesyłowe,abonamentowe,,,nawet zdzierają za nagry... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Dawid   •  2012-10-01
JAKAŚ WIELKA MASAKRA Z TYM d i a l o g i e m i N E T I Ą . ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH KAŻDY SIĘ DOWIE JAK TE FIRMY TRAKTUJĄ SWOICH KLIENTÓW: Trzy miesiące temu, musiałem się przeprowadzić. - Na podpięcie internetu w no... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ŁotrAnonimowy  •  2012-07-29
Dialog to najgorszy usługodawca w obszarze telekomunikacji na naszym rynku. Mam łącze internetowe, które co 2, 3 dni traci połączenie z ich serwerem. Przez co nie mam internetu. W tym celu dzwonie do ich biura obsługi i płacę za rozmowę z babą w t... zobacz całą opinię »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »