Ergo Hestia

ul. Hestii 1
81-731 Sopot

(119 opinii)

Opinie o Ergo Hestia

użytkownik
~ niezadowolony  •  2019-04-17
Ocena:
[Moderacja] po zakupie auta rekalkulacja z kosmosu, zwykłe wyciąganie kasy z ludzi. Mam historię 9 lat OCi płacę grosze ale nie w Ergo hestii, [Moderacja] chcą się wzbogadzić na każdym kroku. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Chamidło  •  2019-04-17
Ocena:
Przy oględzinach wpisują najtańsze zamieniki a roboczo godzina za malowanie to jakieś kpiny min roboczo godzina malowania kosztuje 110 zł a nie jak oni wpisują 57 zł i dodając jeszcze opiekun szkody Piotr [Moderacja] Straszny gbur nie idzie się w... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ kapecki  •  2019-04-16
Ocena:
nie polecam sprawa trafi w Maju do sądu w legnicy oddadzą składke pobraną do kredytu za 8 lat w Alior banku i jesce trafi do medji narazie czekamy na odwołanie do maja dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Krzysiek  •  2019-02-18
Ocena:
Absolutnie nie polecam!!! Fatalna obsługa, przetrzymywanie pieniędzy Klientów po złożeniu wniosku o zwrot składki po sprzedaży samochodu! Nie odpisują na wiadomości, szok ! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ daria  •  2019-02-18
Ocena:
okropna firma. od października nie mogę otrzymać pieniędzy za szkode. zero kontaktu. zero profesjonalizmu. ręce opadają. samochodu nie można naprawić. ceny do naprawy samochodu wyciągnięte z kosmosu (zamienniki) żenada!!!! brak słów dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Wkurzony  •  2019-02-15
Ocena:
Po zakupie auta zostalo automatycznie na mnie przepisane ubezpieczenie, data zakupu polowa stycznia i za 70 dni wyliczono 2100zl doplaty bo kiedys kiedys mialem stluczki.. oc wazne do konca maja. wiec za cale ubezpiecznie na rok bym musial zaplaci... zobacz całą opinię »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »