Ergo Hestia

ul. Hestii 1
81-731 Sopot

(173 opinii)

Opinie o Ergo Hestia

użytkownik
~ EwelinaBydosz  •  2019-10-29
Polecam tego ubezpieczyciela. Szybko i łatwo rozwiązaliśmy problem. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Mariusz  •  2019-10-28
Zapłaciłem za polisę komunikacyjną tylko OC ile się należało,przez aganta, a Hestia nęka mnie pogrózkami i chce za NW. Ich telefon to lipa.Chyba liczą że zapłacę ze strachu ,bo straszą komornikiem. Najtaniej ale najgorzej,co by było w razie szkody? Omijać Hestie dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ adam  •  2019-10-10
Głosiłem na infolinii zgłoszenie że uszczelka lodówki puściła na jej zgięciu na wysokości otwierania drzwi ręką. Następnego dnia zadzwonił serwis prosząc o zdjęcie, ten przesłał do ubezpieczyciela, na zajautrz dzwoni Pani z ero i mówi że to uszkod... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Justyna  •  2019-10-08
Nie polecam kontakt z opiekunem szkody brak jak już odbierze to mówi ze oddzwoni i zero tel. Likwidacja szkody już trwa miesiąc i auto nie naprawione nadal bo od tyg kosztorys nie zatwierdzony brak mi słów dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Natalia  •  2019-10-02
Firma dno. Zero kontaktu z klientem, zero profesjonalizmu. Przy pomyłce w wysokości naliczone składki zero przepraszam. Niezorientowany by zapłacił i o to zapewne chodzi. Omijać z daleka. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Natalia.  •  2019-09-29
Firma totalna porażka. Zero kontaktu z klientem, na zapytania czy prośby o pomoc czeka się bardzo długo albo wcale nie otrzymuje się odpowiedzi. Tym sposobem straciliscie klienta. Waszą strata. Są inne firmy. Nie polecam i nie pozdrawiam. dodaj swój komentarz »