Ergo Hestia

ul. Hestii 1
81-731 Sopot

(173 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Ergo Hestia

użytkownik
~ EwelinaBydosz  •  2019-10-29
Polecam tego ubezpieczyciela. Szybko i łatwo rozwiązaliśmy problem. Obsługa na bardzo wysokim poziomie.
użytkownik
~ Mariusz  •  2019-10-28
Zapłaciłem za polisę komunikacyjną tylko OC ile się należało,przez aganta, a Hestia nęka mnie pogrózkami i chce za NW. Ich telefon to lipa.Chyba liczą że zapłacę ze strachu ,bo straszą komornikiem. Najtaniej ale najgorzej,co by było w razie szkody? Omijać Hestie
użytkownik
~ adam  •  2019-10-10
Głosiłem na infolinii zgłoszenie że uszczelka lodówki puściła na jej zgięciu na wysokości otwierania drzwi ręką. Następnego dnia zadzwonił serwis prosząc o zdjęcie, ten przesłał do ubezpieczyciela, na zajautrz dzwoni Pani z ero i mówi że to uszkod... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Justyna  •  2019-10-08
Nie polecam kontakt z opiekunem szkody brak jak już odbierze to mówi ze oddzwoni i zero tel. Likwidacja szkody już trwa miesiąc i auto nie naprawione nadal bo od tyg kosztorys nie zatwierdzony brak mi słów
użytkownik
~ Natalia  •  2019-10-02
Firma dno. Zero kontaktu z klientem, zero profesjonalizmu. Przy pomyłce w wysokości naliczone składki zero przepraszam. Niezorientowany by zapłacił i o to zapewne chodzi. Omijać z daleka.
użytkownik
~ Natalia.  •  2019-09-29
Firma totalna porażka. Zero kontaktu z klientem, na zapytania czy prośby o pomoc czeka się bardzo długo albo wcale nie otrzymuje się odpowiedzi. Tym sposobem straciliscie klienta. Waszą strata. Są inne firmy. Nie polecam i nie pozdrawiam.
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »