Ergo Hestia

ul. Hestii 1
81-731 Sopot

(173 opinii)

Ergo Hestia to: infolinia Hestia Kontakt 0801 107 107 kompleksowo obsługująca potrzeba naszych Klientów.

Ergo Hestia to: najlepszy w Polsce system likwidacji szkód nagrodzony g…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

173 Opinie

użytkownik
Ocena:
Witam Nie polecam. Oszukują ludzi. Ubezpieczenie telefonu kosztowało ponad 1000 w telefonie padła płyta główna z winy producenta mimo że przedłużona gwarancja nadal obowiazuwala Ubezpieczyciel odmówił naprawy . skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam! Patrzą tylko na to żeby cb oszukać i nie wypłacić ci odszkodowania z polisy! Jakieś kpiny co się tam dzieją. Człowiek płaci duże składki a oni mają każdego w nosie! Nie polecam!!! skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Bardzo bardzo bardzo niemili pracownicy. Nie znają się kompletnie na tym co robią. Żeby o co kolwiek się doprosić trzeba przejść przez awantury i dużo nerwów! skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Obsługujący zarówno w infolinii jak i opiekunowie są impertynenccy, nie pomocni, rozwiązanie z nimi umowy graniczy z cudem. Na wypłatę odszkodowania czekasz jak na cud. Bardzo nie polecam jest dużo lepszych firm ubezpieczeniowych które są pomocne, wypłacalne i nie podniosą chamstwem ciśnienia klientom skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Oddałem do naprawy kamerę sportową(pęknięta szybka od wyświetlacza) Naprawili, wymieniając cały wyświetlacz, gdzie wystarczyło wymienić samo szkło zewnętrzne. No ale ok. Przy okazji zostawili plamę na obiektywie. Zareklamowałem, przyjęli reklamację. I co zrobili? Wymienili obiektyw na "nowy", zamiast wyczyścić. Naciągane klientów na koszty, nie polecam w 100 procentach! Przy okazji, nie polecam ubezpieczenia sprzetu w firmie Ergo Hestia, która ma podpisaną z nimi umowę na naprawę sprzętu. Ergo Hestia ma gdzieś to, co Elektro Optyka robi ze sprzętem klientów. Ufają w ciemno co serwis im wciśnie, albo mają z tego zysk (moje prywatne spostrzeżenie) skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
szybko naprawiona szkoda , kontakt tez dobry, wszystko załatwiłem w krotkim czasie skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Polecam tego ubezpieczyciela. Szybko i łatwo rozwiązaliśmy problem. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Zapłaciłem za polisę komunikacyjną tylko OC ile się należało,przez aganta, a Hestia nęka mnie pogrózkami i chce za NW. Ich telefon to lipa.Chyba liczą że zapłacę ze strachu ,bo straszą komornikiem. Najtaniej ale najgorzej,co by było w razie szkody? Omijać Hestie skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Głosiłem na infolinii zgłoszenie że uszczelka lodówki puściła na jej zgięciu na wysokości otwierania drzwi ręką. Następnego dnia zadzwonił serwis prosząc o zdjęcie, ten przesłał do ubezpieczyciela, na zajautrz dzwoni Pani z ero i mówi że to uszkodznie mechaniczne i że nie naprawią tego. Napisałem do LG o opinię czy można na podstawie zdjęcia stwierdzić że to uszkodzenie mechaniczne bo moim zdaniem to wróżenie z fusów na korzyść ubezpieczyciela. Sprawę zgłosiłem też to sklepu OLEOLE.PL aby wiedzieli jak postępuję ubezpieczyciel z Klientami OLEOLE.pl skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam kontakt z opiekunem szkody brak jak już odbierze to mówi ze oddzwoni i zero tel. Likwidacja szkody już trwa miesiąc i auto nie naprawione nadal bo od tyg kosztorys nie zatwierdzony brak mi słów skomentuj opinię »
Dodaj opinię