Opinie o Expander

użytkownik
~ Marta  •  2019-02-13
Ocena:
Korzystałam z usług Expandera w Słupsku. Pani Ania [Moderacja] w Słupsku jest przecudowną osobą! Dwa razy podchodziłam do kredytu u Pani Ani, wszystkie próby były pozytywne. Fachowa obsługa klienta, ogromne zainteresowanie klientem oraz opieka nad... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ tomvent  •  2019-01-29
Ocena:
Oddział Rybnik- porażka !!!! . Zmarnowany czas i pieniądze. Działalność Pani doradcy polega na zachęcaniu do zakupu ich produktów dodatkowych np. ubezpieczeń, których zakup rzekomo jest niezbędny dla banku. Omijajcie szerokim łukiem dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Marzena  •  2019-01-02
Ocena:
Najlepsza obsługa w mieście Włocławek bardzo szybko załatwienie sprawy ,kredytu gotówkowego 150tys w 2 dni , a decyzje odmowną dostałam składając wniosek sama w banku a Pani Ewelina wywalczyła decyzję pozytywna w tym samym banku , tylko w innym oddziale .Polecam dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Sagan  •  2018-12-31
Ocena:
Expander Żary. Pomimo licznych wiadomości potwierdzających termin spotkania ze strony firmy Expander o wyznaczonym terminie oddział expander Żary był zamknięty i nikt nie odbierał telefonu jak również infolinia centralna pozostała głucha. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ martyna  •  2018-11-29
Ocena:
Polecam Expander w Krakowie przy ulicy Pawiej a szczególnie Panią [Moderacja] . Bardzo pomogła nam z załatwieniem wszystkich formalności, mieliśmy pewność że jesteśmy w dobrych rękach. Świetny kontakt, odpowiedź na każde pytanie plus obecność pr... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Becia  •  2018-11-28
Ocena:
Nie polecam Expandera w Gdyni Pan [Moderacja] jest osobą nieufna od września nie może załatwić nam kredytu cały czas coś wymyśla z 10 razy byłam tam jechana żeby dowieść papiery porażka a i tak się okazolo że kredytu nie będzie i mój zadatek prz... zobacz całą opinię »

Produkty Expander

Kredyt hipoteczny oprocentowanie 0,00%, rata 0 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Expander »

Oddziały Expander

Kraków ul. Kącik 4 (przy Placu Bohaterów Getta) zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 77/B3 zobacz na mapie »
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »