Opinie o Expander

użytkownik
~ Martyna  •  2019-07-17
Ocena:
Szczerze polecam oddział expender w Krakowie przy ulicy Pawiej, a w szczególności Panią [Moderacja] . Niezwykle profesjonalna obsługa i doradztwo w sprawie kredytu hipotecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni, cały proces przebiegł bardzo sprawnie i ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Nico  •  2019-07-09
Ocena:
Nie polecam Expandera szczegolnie jezeli o inwestycje w certyfikaty , fundusze itd. \r\n Prosze mi uwierzyc ze mozna jedynie stracic.\r\n \"Doradcy \" szukają chetny jezeli dany fundusz osiągnał max i a firma znajduje sie w tarapatych. Potem juz t... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Niezadowolony   •  2019-06-30
Ocena:
Nie polecam usług expandra. Kompletny brak profesjonalizmu, mam wrażenie ze pracują tam ludzie z ulicy. Kompletna beznadzieja. Doradca z expandera wysyłał wniosku o kredyt najpierw do instytucji bankowych, z których otrzymał by największa prowizję... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aleksander  •  2019-06-28
Ocena:
Nie polecam tej firmy. Kłamstwa i narażanie klienta na straty. Pani doradca przez kilka tygodni domagała się kolejnych dokumentów do banku jednocześnie zapewniając, że wnioski zostały złożone. Oddział w Warszawie proszę unikać. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ JOHN  •  2019-05-25
Ocena:
Ludzie uciekajcie od tego [Moderacja] . Nie dajcie sie im naciagnac na jakiekolwiek inwestycje bo i tak stracicie. Z doswiadczenia stracilem 3/4 moich inwestycji w jednym z oddziałow w Rybniku. Takze nie dajcie sie tym [Moderacja] !!!!!!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Marta  •  2019-02-13
Ocena:
Korzystałam z usług Expandera w Słupsku. Pani Ania [Moderacja] w Słupsku jest przecudowną osobą! Dwa razy podchodziłam do kredytu u Pani Ani, wszystkie próby były pozytywne. Fachowa obsługa klienta, ogromne zainteresowanie klientem oraz opieka nad... zobacz całą opinię »

Produkty Expander

Kredyt hipoteczny oprocentowanie 0,00%, rata 0 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Expander »

Oddziały Expander

Kraków ul. Kącik 4 (przy Placu Bohaterów Getta) zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 77/B3 zobacz na mapie »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »