Opinie o Expander

użytkownik
~ Niezadowolony   •  2019-06-30
Ocena:
Nie polecam usług expandra. Kompletny brak profesjonalizmu, mam wrażenie ze pracują tam ludzie z ulicy. Kompletna beznadzieja. Doradca z expandera wysyłał wniosku o kredyt najpierw do instytucji bankowych, z których otrzymał by największa prowizję... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aleksander  •  2019-06-28
Ocena:
Nie polecam tej firmy. Kłamstwa i narażanie klienta na straty. Pani doradca przez kilka tygodni domagała się kolejnych dokumentów do banku jednocześnie zapewniając, że wnioski zostały złożone. Oddział w Warszawie proszę unikać. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ JOHN  •  2019-05-25
Ocena:
Ludzie uciekajcie od tego [Moderacja] . Nie dajcie sie im naciagnac na jakiekolwiek inwestycje bo i tak stracicie. Z doswiadczenia stracilem 3/4 moich inwestycji w jednym z oddziałow w Rybniku. Takze nie dajcie sie tym [Moderacja] !!!!!!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Marta  •  2019-02-13
Ocena:
Korzystałam z usług Expandera w Słupsku. Pani Ania [Moderacja] w Słupsku jest przecudowną osobą! Dwa razy podchodziłam do kredytu u Pani Ani, wszystkie próby były pozytywne. Fachowa obsługa klienta, ogromne zainteresowanie klientem oraz opieka nad... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ tomvent  •  2019-01-29
Ocena:
Oddział Rybnik- porażka !!!! . Zmarnowany czas i pieniądze. Działalność Pani doradcy polega na zachęcaniu do zakupu ich produktów dodatkowych np. ubezpieczeń, których zakup rzekomo jest niezbędny dla banku. Omijajcie szerokim łukiem dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Marzena  •  2019-01-02
Ocena:
Najlepsza obsługa w mieście Włocławek bardzo szybko załatwienie sprawy ,kredytu gotówkowego 150tys w 2 dni , a decyzje odmowną dostałam składając wniosek sama w banku a Pani Ewelina wywalczyła decyzję pozytywna w tym samym banku , tylko w innym oddziale .Polecam dodaj swój komentarz »

Produkty Expander

Kredyt hipoteczny oprocentowanie 0,00%, rata 0 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Expander »

Oddziały Expander

Kraków ul. Kącik 4 (przy Placu Bohaterów Getta) zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 77/B3 zobacz na mapie »
  • Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy »
  • Konto Proste Zasady 18 do 26 lat w Getin Noble Bank »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »