Dodaj opinię

82 Opinie

użytkownik
Ocena:
WITAM! PRÓBOWAŁEM WZIĄĆ U NICH POŻYCZKĘ NISKĄ NA 30 DNI.NIESTETY PO WPŁACIE 1 GROSZA DALEJ CZEKAŁEM I MYŚLAŁEM ŻE BĘDZIE SZYBKI PRZELEW PRZEZ TRUSTLY ALE NAWET NIE BYŁO ZLECENIA WYPŁATY KWOTY DLA MNIE.ZAMKNĄŁEM UMOWĘ BY CZASU NIE TRACIĆ BO GDZIE INDZIEJ DOSTAŁEM W 5MINUT.NIE POLECAM BO DŁUGO SIĘ CZEKA ,PEWNIE ZBIERAJĄ ZLECENIA DO TRZECH DNI I DOPIERO PRZELEWAJĄ ŚRODKI Z MALTY. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dziwna firma miałem przez nich już dwie pożyczki i terminowo splacalem. Dzwonię o trzecia a facet na infolinii mówi do mnie ze nie że mną rozmawia tylko z moją była dziewczyna no zatkało mnie co za idiota szok. Nigdy jeszcze nic takiego mnie nie spotkało. Jednym. Słowem jakas [Moderacja] firma jak się do nich dzwoni to co chwilę o coś innego się pytają ostatnie cztery cyfry nr konta, czy ja to napewno ja szok... Wysłali mi na meila umowę a pieniędzy do teraz nie mam. Żałuję że wogule kiedy kolwiek odnich coś pozyczalem.... Na infolini się nic nie dowiesz [Moderacja] ... skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Witam..Niestety, gdybym nie musiała to nigdy,ale to przenigdy nie wzięłabym u nich pozyczki. Niestety los nie dał mi wyboru. Wszystko ok gdy sie bierze,ale nie daj Boze gdy sie spoźnisz ze spłatą raty. Nekanie, brak mozliwosci ugody, bardzo niemiłe rozmowy, brak poszanowania, codzienne telefony, zastraszanie i co tylko. Jak najdalej od nich, omijać szerokim łukiem. to poprostu istna męczarnia, a przecież nie bierze się tak drogich pozyczek dla przyjemnosci :((( Daję tylko 0.5 pkt za przyznanie pozyczki. Reszta pozostaje jako ocena negatywna.. To przykre ze ma sie doczynienie z taką instytucją:((( skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
To moja czwarta pozyczka kazda byla w innej firmie zawsze na okres 30 dni. Mam porownanie i pozostale 3 firmy byly w porownaniu do ferratum na prawde super. Akceptacja wniosku dosc szybko jednak zaksiegowanie przelewu czekam druga dobe.... za kazdym razem jak dzwonie czy juz maja zaksiegowane dowiaduje sie nowych przyczyn opoznienia. Ogolnie dramat gdyby ktos serio potrzebowal gotowki to niech nie liczy tu na pomoc skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Spłacam regularnie pożyczkę, niestety dostaję korespondencję gdzie firma Ferratum grozi mi wypowiedzeniem umowy ze względu na brak spłaty. Gdy próbuje się dowiedzieć z czego wynika, że wypowiadają mi umowę Panie, które odbierają telefon są nieuprzejme i nie wiedzą co odpowiedzieć. W ten sposób nie zostawię sprawy, pismo sprawę skieruję do UOKiK skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Bardzo nieprofesjonalna obsługa klienta, zakłamuje informacje, straszy windykacją przy 4-10 dniach opóźnienia po zapytaniu o termin spłaty (mimo że wie o systemie odsetkowym?). Prośba była o przesunięcie terminu z końca miesiąca na początek miesiąca w związku z dniem otrzymania wypłaty lub o jakiekolwiek związane z tym negocjacje. Pierwsza konsultantka wydzierała się i to jej głównie dotyczyło straszenie i zakłamywanie, drugi konsultant był równie niepomocny, po zaadresowaniu kwestii odsetek nabrał wody w usta i tylko jak automat pytał czy mam teraz zamiar płacić, w ogóle nie odnosząc się do mojego zapytania a przy próbie dowiedzenia się dodatkowych informacji się bezczelnie rozłączył! Dopiero przy trzeciej próbie kontaktu udało mi się porozmawiać z normalną konsultantką i otrzymać potrzebne mi informacje i tylko dlatego ocena 2. Miałam u nich jedną spłaconą pożyczkę, teram mam drugą i będzie to na pewno ostatnia. Przy takim cenniku powinniście lepiej dobierać lepiej swoich konsultantów. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Szybko i bez problemu pożyczam już drugi raz. Jasne zasady. Polecam te krótko terminowe jak kasy potrzeba na już a do pierwszego daleko. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Witam ja mam trzecią pożyczkę w Ferratum Bank i spłacam i jestem z nich zadowolony skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
To najgorszy lichwa na rynku droga nieprofesjonalna na infolini brak rzetelnych informacji a te pozytywne wpisy które przez pracowników są publikowane to jedna wielka ściema skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Ferratum to zdecydowanie NAJGORSZA firma pożyczkowa z jakiej korzystałam!!! Naciąganie i brak szacunku do klienta, który ma prawo dowiedzieć się za co płaci! Zatrudnianie niekomptentnych ludzi - specjalistów ds. windykacji takich jak K.A., który nie ma opanowanych nawet podstaw kontaktu z klientem, nie mówiąc już o szacunku do człowieka, stawia firmę w bardzo złym świetle. A później na bezczela, po takim traktowaniu, wysyłają mi spam "zachęcający" do skorzystania z oferty ponownie - nigdy więcej! Jeżeli ktoś się zastanawia to każda inna konkurencja będzie lepsza - chociażby Vivus, InCredit, Via, Lendon, Filarum. Szczerze radzę trzymać się od Ferratum z daleka!!! skomentuj opinię (2) »
Dodaj opinię