Opinie o Ferratum Bank

użytkownik
~ zenada  •  2018-10-29
Ocena:
Bardzo nieprofesjonalna obsługa klienta, zakłamuje informacje, straszy windykacją przy 4-10 dniach opóźnienia po zapytaniu o termin spłaty (mimo że wie o systemie odsetkowym?). Prośba była o przesunięcie terminu z końca miesiąca na początek miesią... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Monika  •  2018-08-30
Ocena:
Szybko i bez problemu pożyczam już drugi raz. Jasne zasady. Polecam te krótko terminowe jak kasy potrzeba na już a do pierwszego daleko. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Radzio  •  2018-01-10
Ocena:
Witam ja mam trzecią pożyczkę w Ferratum Bank i spłacam i jestem z nich zadowolony dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ kusy  •  2017-12-25
Ocena:
To najgorszy lichwa na rynku droga nieprofesjonalna na infolini brak rzetelnych informacji a te pozytywne wpisy które przez pracowników są publikowane to jedna wielka ściema dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ ona  •  2017-04-04
Ocena:
Ferratum to zdecydowanie NAJGORSZA firma pożyczkowa z jakiej korzystałam!!! Naciąganie i brak szacunku do klienta, który ma prawo dowiedzieć się za co płaci! Zatrudnianie niekomptentnych ludzi - specjalistów ds. windykacji takich jak K.A., który n... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ anecze  •  2016-08-25
Ocena:
ludzie pracujący w ferratum bank nie życzliwi wręcz bez kultury aroganccy nie ma możliwości jakiej kolwiek ugody rozłanczają się w trakcie rozmowy podkreslając jaki to jesteś że wziołeś u nich chwilówkę opłaty wręcz nie wiadomo skąd dodaj swój komentarz »

Produkty Ferratum Bank

Pożyczka na raty wysokość kredytu 1000 - 5000 zł, okres kredytowania 6 mies. - 24 mies. przejdź do wniosku »
Pożyczka za 0 zł wysokość kredytu 100 - 2000 zł, okres kredytowania 15 dni - 30 dni przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Ferratum Bank »

  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »