Opinie o Ferratum Bank

użytkownik
~ Daniel 325  •  2019-05-14
Ocena:
Dziwna firma miałem przez nich już dwie pożyczki i terminowo splacalem. Dzwonię o trzecia a facet na infolinii mówi do mnie ze nie że mną rozmawia tylko z moją była dziewczyna no zatkało mnie co za idiota szok. Nigdy jeszcze nic takiego mnie nie s... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marina  •  2019-04-08
Ocena:
Witam..Niestety, gdybym nie musiała to nigdy,ale to przenigdy nie wzięłabym u nich pozyczki. Niestety los nie dał mi wyboru. Wszystko ok gdy sie bierze,ale nie daj Boze gdy sie spoźnisz ze spłatą raty. Nekanie, brak mozliwosci ugody, bardzo niemił... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Lilka  •  2019-03-13
Ocena:
To moja czwarta pozyczka kazda byla w innej firmie zawsze na okres 30 dni. Mam porownanie i pozostale 3 firmy byly w porownaniu do ferratum na prawde super. Akceptacja wniosku dosc szybko jednak zaksiegowanie przelewu czekam druga dobe.... za kazd... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Klient   •  2019-03-05
Ocena:
Spłacam regularnie pożyczkę, niestety dostaję korespondencję gdzie firma Ferratum grozi mi wypowiedzeniem umowy ze względu na brak spłaty. Gdy próbuje się dowiedzieć z czego wynika, że wypowiadają mi umowę Panie, które odbierają telefon są nieuprz... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ zenada  •  2018-10-29
Ocena:
Bardzo nieprofesjonalna obsługa klienta, zakłamuje informacje, straszy windykacją przy 4-10 dniach opóźnienia po zapytaniu o termin spłaty (mimo że wie o systemie odsetkowym?). Prośba była o przesunięcie terminu z końca miesiąca na początek miesią... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Monika  •  2018-08-30
Ocena:
Szybko i bez problemu pożyczam już drugi raz. Jasne zasady. Polecam te krótko terminowe jak kasy potrzeba na już a do pierwszego daleko. dodaj swój komentarz »

Produkty Ferratum Bank

Pożyczka na raty wysokość kredytu 1000 - 5000 zł, okres kredytowania 6 mies. - 24 mies. przejdź do wniosku »
Pożyczka za 0 zł wysokość kredytu 100 - 2000 zł, okres kredytowania 15 dni - 30 dni przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Ferratum Bank »

  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »