Ferratum Bank

(82 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

82 Opinie

użytkownik
Ocena:
Witam..Niestety, gdybym nie musiała to nigdy,ale to przenigdy nie wzięłabym u nich pozyczki. Niestety los nie dał mi wyboru. Wszystko ok gdy sie bierze,ale nie daj Boze gdy sie spoźnisz ze spłatą raty. Nekanie, brak mozliwosci ugody, bardzo niemiłe rozmowy, brak poszanowania, codzienne telefony, zastraszanie i co tylko. Jak najdalej od nich, omijać szerokim łukiem. to poprostu istna męczarnia, a przecież nie bierze się tak drogich pozyczek dla przyjemnosci :((( Daję tylko 0.5 pkt za przyznanie pozyczki. Reszta pozostaje jako ocena negatywna.. To przykre ze ma sie doczynienie z taką instytucją:(((

Komentarze (1)

użytkownik
~ Zofia  •  2019-06-03
To nie Pani miała kłopot z Bankiem tylko oni z Panią. Zwyczajnie nie wywiązała się Pni z umowy , którą Pani zawarła . Nieprzyjemności spotkały na skutek Pani działań. Ze zobowiązań należy się wywiązywać i nie ma problemu.
dodaj komentarz +
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »