Ferratum Bank

(82 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Ferratum Bank

użytkownik
~ nefrech  •  2014-12-17
Fakt szybko, ale to jedna z najdroższych chwilówek na rynku za 700zł na 30 dni 220zl opłaty. Są inni jak pandamoney czy visus i bora połowe tego co szybkakasa. Poza tym brak powiadomienia sms, czy też mailowo o terminie spłaty, tylko druczek wysy... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ adam  •  2014-12-15
polecam ferratum bank, korzystałem z ich usług całkiem niedawno, potrzebny jest tylko dowód osobisty, a pieniądze sa na koncie w 10 minut, więc dla kogoś kto potrzebuje pieniędzy na już, to pożyczka jak znalazł
użytkownik
~ anula1706  •  2014-11-13
Odradzam chwilówkę Ekspreskasa.pl w Ferratum Bank Nie informują o terminie płatności, nie wysyłają informacji na e-maila, żadnego sms-a o spłacie lub przedłużeniu !!! Można się naciąć, celowo tak robią żeby naliczyć opłaty dziwnej skali, więc piln... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aldona  •  2014-09-07
Niedawno brałam Ekspres Kasa w Ferratum Bank na 60 dni. Byłam zaskoczona szybkością i łatwością wzięcia pożyczki. Wniosek wypełniłam w 3 minuty, za chwilę dostałam decyzję, a pieniądze na koncie były po 10 minutach. Faktycznie ekspres :)
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »