Ferratum Bank

(82 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Ferratum Bank

użytkownik
~ tima  •  2015-04-29
nie polecam od 200 zl pozyczki przez dwa tygodnie naliczyli mi 500 odsetek dogadac sie`tez nie mozna nie polecam nikomu
użytkownik
~ anna  •  2015-04-28
mam doświadczenie tylko z ferratum bank, w przypadku szybkich pozyczek, dla mnie główną zaletą jest minimum formalności, co do odsetek i spłat, to wiadomo, ze należy spłacać regularnie i bez opóźnień, bo dopiero wtedy robią się koszty i odsetki
użytkownik
~ Oliwia  •  2015-04-20
Skandaliczna firma, ogromne odsetki, niemili pracownicy! Ostrzegam! Nie do dogadania się w razie opóznień. Nie to, co Vivus.......Nigdy więcej! Po kilku dniach spóźnienia (z powodu wypadku i pobytu w szpitalu), mimo wyjasnień od razu dług ściągał... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ oburzona  •  2015-04-15
Jeden dzień spóźniłam się z ratą i to tylko dlatego że nie zdążyłam zrobić przelewu. Od razu rano na drugi dzień telefon z działu windykacji. Pani bardzo niemiła, nawet nie zapytała skąd opóźnienie. Na moją informację że przelew już został wykonan... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ rozczarowany  •  2015-04-13
idę z nimi do sądu, stosują niedozwolone klauzule abuzywne. Na szczęście mam wśród znajomych prawników, bo inaczej bym pewnie to olał. Złodziejskie, nie uczciwe warunki. Nie raz korzystałem z innych firm pożyczkowych, wiec zdaję sobie sprawę, że ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ pożyczkobiorca  •  2015-04-11
Nie polecam odsetki skandaliczne. Dodatkowo gdy ma się trudność to dogadać nie można się wcale co innego Vivus.pl Do tego pracownicy straszą że do rodziny zgłoszą się żeby poinformować o twojej sytuacji
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »