Ferratum Bank

(82 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Ferratum Bank

użytkownik
~ izka  •  2015-04-10
ekspresowa pozyczka i nic wiecej.nie ma z nimi zadnego kontaktu.pozyczylam 200zl a w sumie musialam oddac jeszcze 259zl wiecej.ludzie nie nabierajcie sie na to.kiedy w koncu sie do nich dodzwonilam to mnie wyzwali i bezczelnie sie rozlaczyli.dla mnie to oszusci.
użytkownik
~ klient  •  2015-03-31
Stanowczo odradzam, firma nie wysyła powiadomień droga mailową, ani za pośrednictwem wiadomości sms. Wysyła monity drogą pocztową już po fakcie i celowo wydłuża okres oczekiwania na odpowiedź ze swojej strony, by naliczyć dodatkowe odsetki z tego tytułu.
użytkownik
~ adam  •  2015-03-17
polecam ferratum bank, brałem pozyczkę u nich jakieś 2 m-ce temu, byłem pozytywnie zaskoczony, szybkością przyznania kredytu i przelewu na konto, wszystko trwało ok 10 minut, z formalności potrzebny tylko dowód osobisty
użytkownik
~ joanna  •  2015-03-10
potwierdzam, że ekspresowo i bez żadnych zbędnych niespodzianek, aneta pisze, ze były naliczane odsetki, jeżeli nie spłacasz terminowo to jest oczywiste, że będa naliczone, dla mnie było ważne, że od początku wiedziałam ile mam do spłaty, bez żadn... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Ona  •  2015-02-06
polecam Ferratum Bank - szybka pożyczka online przy minimum formalności, no i jasne zasady ile trzeba oddać, jeśli ktoś jest w potrzebie to naprawdę dobre rozwiązanie. Biorę już koleją pożyczkę u nich i nie miałam żadnych problemów.
użytkownik
~ aneta  •  2015-01-13
tak bardzo ekspresowo,ekspresowo też są naliczane odsetki ,słaby kontakt,pożyczyłam 700 zł rozłożone na dwa miesiące po 525 zl czyli do oddania miałam 1050 zl szok ...spłaciłam ale nigdy więcej nie wezmę juz żadnej chwilówki ,wyleczyłam się z takiego pożycznia .odradzam
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »