Opinie o Gerda Broker

użytkownik
~ Joker  •  2019-12-09
Od września nie wypłacają odsetek, Uni Park. Jedyną opcją jest wykup przez innego inwestora, ja się pytam jaki baran wykupi obligi spółki która jest nie wypłacalna?! Zapominają dodać że w punkcie 9 umowy jest natychmiastowe wezwanie spółki do zapł... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Ewa  •  2019-11-13
prowadzę sprawy klientów gerdy broker i postępowania sądowe oraz egzekucyjne przeciwko emitentom, których obligacje oferowała gerda. Jeśli chcieliby się Państwo dowiedzieć co i jak odnośnie szans czy możliwości odzyskania pieniędzy to zapraszam na... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ alpha bridge broker  •  2019-08-07
Uwaga Inwestorzy firma zmieniła nazwę na Alpha Bridge Broker! i dalej nic nie spłaca dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ lukluk  •  2019-07-29
Dobrze radzę omijać Gerdę Broker szerokim łukiem. Zdecydowana większość form zabezpieczeń nie jest nic warta, jeśli spółka ma problemy. A problemy ma praktycznie każda ze spółek w które zainwestowałem. Nawet administratorzy zabezpieczeń starają si... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Slykal  •  2019-07-29
Przez Gerdę Broker podpisałam w grudniu 2017 umowę o zakup obligacji Optima Development Sp.z o.o. Przez 1,5 roku dostawałam odsetki. W grudniu 2019 mam odzyskać kapitał. Od 2 miesięcy nie płacą mi odsetek. Nie mogę doczekać się pisma wyjaśniająceg... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ margransbach  •  2019-06-29
Kupiłem u nich akcje Energetyczne Centrum. Do końca ściemniali że będą odkupione. Firma padła i nie ma kasy, a oni odsyłają do właściciela [Moderacja] z którym sami mają bardzo dobry kontakt. Pakują klientów w trefne papiery, inkasują prowizje i... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »