Gerda Broker

(18 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Gerda Broker

użytkownik
~ Joker  •  2019-12-09
Od września nie wypłacają odsetek, Uni Park. Jedyną opcją jest wykup przez innego inwestora, ja się pytam jaki baran wykupi obligi spółki która jest nie wypłacalna?! Zapominają dodać że w punkcie 9 umowy jest natychmiastowe wezwanie spółki do zapł... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Ewa  •  2019-11-13
prowadzę sprawy klientów gerdy broker i postępowania sądowe oraz egzekucyjne przeciwko emitentom, których obligacje oferowała gerda. Jeśli chcieliby się Państwo dowiedzieć co i jak odnośnie szans czy możliwości odzyskania pieniędzy to zapraszam na... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ alpha bridge broker  •  2019-08-07
Uwaga Inwestorzy firma zmieniła nazwę na Alpha Bridge Broker! i dalej nic nie spłaca
użytkownik
~ lukluk  •  2019-07-29
Dobrze radzę omijać Gerdę Broker szerokim łukiem. Zdecydowana większość form zabezpieczeń nie jest nic warta, jeśli spółka ma problemy. A problemy ma praktycznie każda ze spółek w które zainwestowałem. Nawet administratorzy zabezpieczeń starają si... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Slykal  •  2019-07-29
Przez Gerdę Broker podpisałam w grudniu 2017 umowę o zakup obligacji Optima Development Sp.z o.o. Przez 1,5 roku dostawałam odsetki. W grudniu 2019 mam odzyskać kapitał. Od 2 miesięcy nie płacą mi odsetek. Nie mogę doczekać się pisma wyjaśniająceg... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ margransbach  •  2019-06-29
Kupiłem u nich akcje Energetyczne Centrum. Do końca ściemniali że będą odkupione. Firma padła i nie ma kasy, a oni odsyłają do właściciela [Moderacja] z którym sami mają bardzo dobry kontakt. Pakują klientów w trefne papiery, inkasują prowizje i... zobacz całą opinię »