Opinie o Gerda Broker

użytkownik
~ ONA  •  2019-02-04
Ocena:
Czy ktoś z Państwa zainwestował w Energetyczne Centrum a dokładnie w ich energetyczny fundusz? Ja zainwestowałam i nie chcą oddać kapitału. Proponują inne rozwiązania. Czy ktoś już miał podobną propozycję lub zadecydował co robić dalej ? dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Agnieszka  •  2018-10-21
Ocena:
Pośrednicy z Gerdy Broker to zwykli [Moderacja] . Nie kupujcie za ich pośrednictwem niczego. Mi wielokrotnie próbowali wciskać trefne obligacje takich firm jak np. LST, którzy są na dobrej drodze do bankructwa. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Zachód  •  2018-09-04
Ocena:
O tym Panu przedstawicielu mogę powiedzieć tylko że przyłapałam go na 3 kłamstwach w jednej prezentacji. Trudno tu powiedzieć coś dobrego. Uważajcie na nich. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Edek  •  2018-08-17
Ocena:
Ostrzegam przed [Moderacja] z Gerdy Brokers, którzy wcisnęli mi m.in. trefne obligacje Getback Managers, później zaś zapewniali o ich pewnym i bezproblemowym wykupie. Nie kupujcie za ich pośrednictwem żadnych produktów finansowych, ani też żadnych obligacji. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Ślązak  •  2018-07-24
Ocena:
Potencjalni inwestorzy polecam Wam uważać na doradców tej firmy, oni robią wszystko, aby tylko sprzedać swoje produkty i uzyskać z tego tytułu prowizje. Wasz interes nie jest dla nich istotny. Ja osobiście padłem ich łupem poprzez sprzedaż mi tref... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Obligatariusz  •  2018-07-02
Ocena:
Niestety na tej stronie panuje cenzura dotycząca negatywnych opinii nt Gerdy Broker. Próbowałem opisać swoje złe doświadczenia z wiązane z tą firmą i niestety nie zostały one opublikowane. Nie polecam współpracy z jej doradcami. dodaj swój komentarz »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »