Gerda Broker

(18 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

18 Opinie

użytkownik
Ocena:
Od września nie wypłacają odsetek, Uni Park. Jedyną opcją jest wykup przez innego inwestora, ja się pytam jaki baran wykupi obligi spółki która jest nie wypłacalna?! Zapominają dodać że w punkcie 9 umowy jest natychmiastowe wezwanie spółki do zapłaty jeśli spóźnią się jeden dzień z wypłatą odsetek. Niestety o tym zapominają powiedzieć. Mydlenie oczu nic więcej. Nic dziwnego jedyna osoba która ogarniała ten bajzel czyli Jakub [Moderacja] odszedł bo nie mógł pewnie tego już znieść i nie będzie firmował swoim nazwiskiem czegoś takiego. I tutaj pojawia się kolejna ciekawostka zastępca została Pani Lucyna [Moderacja] była dyrektor dwóch oddziałów Gerdy. I kolejny zbieg okoliczności za zabezpieczenia jest odpowiedzialna Pani Ewa [Moderacja] którą pełni też inne funkcje w spółkach powiązanych z Gerdą/Alphą. Z ciekawości dodam że jak byłem w Zakopanem odwiedziłem ulicę Chaubińskiego gdzie ma powstać piękny Apart Hotel, dodam że inwestycja ma 2 lata już i jedyne co zobaczyłem to dziura w ziemi i wystające zbrojenie no i zero robotników. Uważam że firma chce się po prostu nachapać tylko niestety ją to zgubi bo uważam że jak to pęknie, to będzie porównywalna afera do Amber Gold. Ja się tylko pytam gdzie jest w tym momencie prokuratura i KNF, bo nawet człowiek który się na tym dobrze zna będzie potrzebował kilku dobrych miesięcy żeby połapać się o co w tym wszystkim chodzi.

Komentarze (1)

użytkownik
~ inwestor  •  2019-12-11
Niestety Gerda Broker a obecnie po akcji KNF zmiana nazwy na Alpha Bridge Broker to oszuści typowa piramida która zbiera papiery takich Panów jak pan Walicki i Rulka czyli Vcapital i inne np Energetyczne Centrum czy inne nabija naiwnych w "bezpieczne" papiery które już po braku nastepnych kupujacych zostawjaja na lodzie bez kasy i odsyłają do spółek których akcje sprzedali....a tu szukaj wiatru w polu....
dodaj komentarz +
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »