Grupa BPS

Adres siedziby:
Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna
ul. Grzybowska 81
00-844 Warszawa

Infolinia Banku BPS:
801 321 456
+48 86 215 50 00 (również z zagranicy)

(36 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Grupa BPS

użytkownik
~ Piotr K.  •  2012-12-14
Dostałem kredyt hipoteczny na bardzo dobrych warunkach, przeniosłem konto z Pekao S.A. i jestem naprawdę zadowolony niestety to co piszą tutaj o koncie w BPS to same bzdury niezgodne z prawdą. Po pierwsze POL-Konto występuje w czterech wariantach ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ grzegorz   •  2012-11-09
opinia nieprzychylna: wcześnie zamykane oddziały placówek- zazwyczaj o 16-ej, nieczynne w soboty, niekompetentna obsługa wprowadza w błąd klientów o godzinach otwarcia innych placówek w mieście, księgowanie przelewów najdłużej trwa spośród wszystk... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Reńka  •  2012-04-06
Oferta kredytu/ debetu w koncie: Nie korzystam, nie wiem. Wysokość opłat i prowizji: Mam konto od wielu lat i jestem zadowolona, wcale nie chce mi się go przenosić, gdzie indziej, ponieważ tylko w reklamach te wszystkie konta są niby darmowe, a potem okazuje się, że jednak wcale nie..
użytkownik
~ JózefW  •  2012-01-24
Bardzo dobry, tani bank. Prowadzenie RORu darmowe. Przelewy internetem darmowe. Lokaty oprocentowane 5,7%.E Lokata 3 miesiące. Duża ilość bankomatów-nawet małe miejscowości. Miła, fachowa obsługa, skromne oddziały. Polecam ROR w tym banku. ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Anna  •  2011-06-24
Ja też jestem klientką BPSu ... koszty jakie ponoszę są zdecydowanie niższe niż przedstawione tutaj...ale rozumiem że każdy bank zrzeszony w tej grupie może mieć własną ofertę...ale ja ze swojego BSu na pewno nie zrezygnuję:)
użytkownik
~ Klient  •  2008-10-23
Byłem załatwiony szybko, dokładnie. Mam kontrole przez internet a to najważniejsze.

Oddziały Grupa BPS

Kraków Bożego Ciała 23 zobacz na mapie »
Kraków Bożego Ciała 23 zobacz na mapie »
Kraków Bożego Ciała 23 zobacz na mapie »
Kraków Mogilska 1 zobacz na mapie »
Kraków KOBIERZYŃSKA 93 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »