Grupa BPS

Adres siedziby:
Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna
ul. Grzybowska 81
00-844 Warszawa

Infolinia Banku BPS:
801 321 456
+48 86 215 50 00 (również z zagranicy)

(36 opinii)

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. działa od 1992 roku - początkowo jako Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Po…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

36 Opinie

użytkownik
Ocena:
Ten bank to jedna wielka tragedia... nie ma możliwości zalogowania się do konta internetowego. Wiecznie wyskakuje błąd. Nie polecam nikomu!! skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Jeden wielki dramat!!! 4 godziny podpisywalismy dokumenty kredytowe. Obsługa fatalna. Niezgodności w umowie, wyjaśnienie tylko u prawnika. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Uczciwe podejscie do klienta, bez wciskania niepotrzebnych i kosztownych dodatków. Polecam. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jeśli chodzi o prowadzenie konta to jakieś nieporozumienie, brak możliwości płatności w internecie za pomocą karty czy przelewu, ponieważ tego banku poprostu nie ma. A system powiadomienia sms o zmianie salda konta to jakieś nieporozumienie, gubi się powtarza nawet do 10 razu ten sam sms z saldem konta. Sms nękają nawet w nocy, panie w placówce zapytane o to stwierdziły że powinienem wyciszyć telefon ponieważ nie da się nic z tym zrobić, po korzystaniu przez 3 lata szczerze nie polecam, w innych bankach to funkcjonuje o wiele wiele lepiej. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jedna wielka tragedia, nie polecam nikomu. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Bank, ktory sie zatrzymal dawno dawno temu. Zero udogodzen zero nowoczesnosci. Aplikacja mobilna wcale nie jest mobilna zeby zrobic przelew musze wejsc w wiadomosci po czym jestem wylogowany z aplikacji i tak w kolko. Juz nie korzystam z tego banku. Jestem super zadowolony z nowego. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Od 3 dni nie mogę się zalogować żeby zrobić przelewy cały czas błąd aplikacji to jest chore nie mogąc się dostać do własnej kasy. To chyba jakiś żart ten bank a widząc po wpisach nie jednostkowe to przypadki i nikt z tym nic nie robi. Grunt że obracają człowieka pieniędzmi, resztę maja w d.... Masakra. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Do jasnej cholery może ktoś wreszcie zrobi porządek chce wydrukować potwierdzenie wpłaty i wyrzuca mnie ze strony bez wylogowania. Czy ludzie z BPS nie czytają opinii ten bank to totalna porażka. Jak nie błąd serwera to inne problemy co za szajs. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ten bank to totalna masakra, ciągle błąd serwera, nie można zrobić przelewów a jeśli już środki nie są odliczane na bieżąco od rachunku. Widzę po wpisach innych że też marnie i dziwię się, że ktoś o to nie zadba w końcu. Widać klientów maja w głębokim powazaniu. Istny muppet show. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Masakra nie polecam pobieraja kosmiczne pieniądze za opłaty czy jak to ładnie ujmuja przelew wewnętrzny.nie nie nie polecam skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »