Idea Bank

Adres siedziby:
Idea Bank SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Idea Banku:
22 101 10 10
801 999 111

(1108 opinii)

Idea Bank został stworzony, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Chcemy służyć pomocą przy rozwijani…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

1108 Opinie

użytkownik
Ocena:
Oszusci wszyscy opiekunowie sie zwolnili i teraz zemna robia co chca zmieniaja umowy bankowcy to nie ludzie gorzej jak zwierzeta \r\nNa poczatku pieknie ladnie a potem [Moderacja] bez mydla skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
zwykłe naciąganie, wkurzanie klienta i zabieranie mu czasu, kilka miesięcy temu zamknąłem konto firmowe w tej banczynie, regulując zarazem kwotę pozostałych do końca umowy opłat za prowadzenie konta, a tymczasem do dziś bank żąda ode mnie jakichś opłat po kilkanaście złotych i wygraża firmami windykacyjnymi. Nie można się od nich uwolnić. Ludzie zarabiajcie pieniądze uczciwie na obsługiwanych klientach a nie przy....rzacie się do byłych klientów! Żałosne, nigdy więcej!!! skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
zenada. naliczaja oplaty niezgodnie z regulaminem, wiec jesli masz pecha i nie zauwazysz to niezle na tobie zarobia. Technologicznie takze absolutne dno. Ksieguja zaplaty karta okolo tygodnia, wiec nie masz mozliwosci sledzenia wydatkow. oszukali mnie takze na poczatku. obiecywali bonusy pieniezne za uzywanie konta, ale po zalozeniu go zmienili zdanie. skomentuj opinię (4) »
użytkownik
Ocena:
Najlepszy bank z jakim miałam do czynienia do tej pory no i najtańszy!!!! Przejrzyste zasady dostęp do wyciągów bankowych do 4 lat wstecz i to wszystko za darmo!! Oprocentowanie lokat najwyższe. Brawo. Nie wyobrażam sobie działalność bez tego banku. skomentuj opinię (9) »
użytkownik
Ocena:
Najgorszy bank pod słońcem. Za błędy pracowników musimy my płacić. Kredyt splacony w kwocie jaka wyliczyła pracownica banku a oni odżywiają się po 18 miesiącach że jednak nie wszystko splacone i dają termin 2 tygodnie na spłatę 3 tys osobie bezrobotne. Każą pożyczać od rodziny bo oni mają to mieć wpłacone na już i nie interesują ich raty. skomentuj opinię (4) »
użytkownik
Ocena:
Niestety ale są umysłowo [Moderacja] . Chciałem im położyć na koncie kilka stówek,.wypełniłem ich upośledzony wniosek i od dwóch tygodni weryfikują mój dowód osobisty. W międzyczasie dwa razy dzwonili z pytaniem jak mi mogą pomóc. Może najpierw niech sobie pomogą. Kompletne zero. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Kiedyś był dobry, teraz kompletne dno. Zmieniono ostatnio regulamin. Tylko pięć wypłat z bankomatu za darmo. Pozostałe prowizja 2%. Z tym że naliczają te 2% już od pierwszej wypłaty. Trzeba się upominać o zwrot ( trwa to około 14 dni). Doradcy?? Kpina . Chyba to osoby z łapanki. Kompletnie niezorientowani. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
PRZENOSZĄ ODDZIAŁY BANKU Z GŁÓWNYCH ULIC NA ZA [Moderacja] DO BIUROWCÓW, NIBY Z PARKINGIEM ALE DALEKO. JAKIŚ [Moderacja] TO WYMYŚLIŁ. Z KOSZTAMI I KLIENTAMI JAK ZWYKLE SIĘ NIE LICZĄ. KONIEC SIĘ ZBLIŻA WIELKIMI KROKAMI. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
W przypadku kredytu (pożyczki) z ratą anuitetową w historii rachunku jest widoczna rata bez rozbicia na kapitał i odsetki. Jest to uciążliwe, bo jak wiadomo do kosztów uzyskania przychodów można zaliczyć tylko odsetki. Przez kilka ostatnich lat każdego miesiąca musiałem dzwonić na infolinię i bank łaskawie przesyłał mi odpowiedni dokument. W bieżącym miesiącu okazało się że aby taki dokument otrzymać muszę zapłacić 40 PLN. Tabela opłat i prowizji z której to wynika weszła wżycie w roku 2015.....Do tego dochodzi żenujące zachowanie pracownika infolinii. Zdecydowanie odradzam. Omijajcie ten bank szerokim łukiem skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jedna wizyta w tym banku zepsuła mi całą opinię - przyszedłem zapytać się o lokaty, a zostałem potraktowany jakbym był jakiś niepełnosprawny umysłowo. Szczególnie poczucie pogardy wydało się wzrosnąć, gdy okazało się, że jestem klientem indywidualnym, a nie przedsiębiorcą. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »