Idea Bank

Adres siedziby:
Idea Bank SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Idea Banku:
22 101 10 10
801 999 111

(903 opinii)

Opinie o Idea Bank

użytkownik
~ Niezadowolony  •  2018-07-17
Ocena:
kuje słówPotwierdzam, opinię, przed wyjazdem za granicę chciałem założyć lokatę, okazało się że mam nie aktualne dane, pracownik poprawił dane złożyłem wniosek o lokatę, przelałem pieniądze na konto moje w tym banku, cofnięto je z powrotem bo się ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Jacek N  •  2018-07-16
Ocena:
Ten bank to jakieś nieporozumienie i strata czasu... 4 dni otwierałem konto firmowe (oczywiście nie zostało otwarte z winy banku) po 3 telefonach każda z osób zapewniała, że za chwilkę moje konto zostanie aktywne, w między czasie dosyłałem skan do... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Zdenerwowana  •  2018-07-11
Ocena:
Zdecydowanie nie polecam tego banku. Posiadam konto w tym banku jednak nie mogę z niego korzystać (przelewy nie przychodzą, lokaty nie da się zerwać), ponieważ już dwa miesiące co najmniej trwa jego aktywacja. Po telefonicznych rozmowach zostaje z... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Magda  •  2018-07-09
Ocena:
Niestety ten Bank to porazka na Polskim rynku. Ich system to doprowadzenie przedsiebiorcy do bankructwa. Jezeli tylko nastapi jakies opoznienie w spłacie raty to koniec dla klijenta. Monitoring leci jeden po drugim i juz jest ciezko nadgonic. Nagl... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Heinek  •  2018-07-09
Ocena:
A ja polecam IDEA BANK! Może nie jest idealny, system czasami wolno chodzi, brakuje BLIKa ale aż tak źle nie jest jak w innych opiniach. Konto jest darmowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów także! Mają bardzo dobre oprocentowanie lokat. A że n... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Katarzyna  •  2018-07-05
Ocena:
Próbowałam założyć konto w banku poprzez przelew elektroniczny. W trakcie otrzymałam login do konta ale nie mogłam się zalogować, gdyż smsy z hasłem nie przychodziły. Następnego dnia otrzynałam emaila, że dane z przelewu z innego banku się nie zga... zobacz całą opinię »

Produkty Idea Bank

Konto Idealne zysk z konta -35,88 zł/rok, koszty prowadzenia 2,99 zł/mc przejdź do wniosku »
Konto Zyskowne z Kontem Idealnym zysk z konta 41,37 zł/rok, koszty prowadzenia 4,99 zł/mc przejdź do wniosku »
Lokata Happy oprocentowanie 4,00%, kwota od 500 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Idea Bank »

Oddziały Idea Bank

Kraków ul. Karmelicka 62 zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 50 zobacz na mapie »
  • Kredyt gotówkowy w Getin Noble Bank »
  • iKredyt w Getin Noble Bank »
  • Konto dla młodych Mobi w ING Bank Śląski »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »