Idea Bank

Adres siedziby:
Idea Bank SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Idea Banku:
22 101 10 10
801 999 111

(1097 opinii)

Opinie o Idea Bank

użytkownik
~ Magda  •  2019-09-20
Ocena:
Nie polecam. Rok temu byłam załatwiać sprawę,spędziłąm tam ponad godzinę, po to, żeby pracownik banku zeskanował wszystkie potrzebne dokumenty i ostatecznie miał zamknąć rachunek. W związku z tym, iż w dalszym ciągu przesyłają na adres domowy list... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Paulina  •  2019-09-19
Ocena:
Patałachy i nic więcej! Ten bank powinien być dawno zamknięty i nie powinien istnieć. Głupota ludzi i zasad panujących w banku jest tak żenująca i tak bezsensowna , że nie mieści się to w głowie. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ IDEAFUN  •  2019-09-18
Ocena:
To zwykła mafia i złodzieje. Pochodzenie wspólne choćby z GetBack'iem, którego obligacje tak ochoczo wciskano swym klientom a za co kilka osób z Idei chyba siedzi. Ostatnio nie mogę zakończyć z nimi kontaktów, infolinia to katastrofa - szczyty ch... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Darek  •  2019-09-18
Ocena:
Jestem klientem Idea Banku i byłem ich faktoringu. W ramach reform w banku np.namówiono mnie na zmianę pakietu w którym płaciłem procent od wykorzystanej kwoty na tańszą wersję abonamentową. Ta też zrobiłem niestety szybko się okazał ,że przestano... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ klient  •  2019-09-09
Ocena:
Najgorszy bank z jakim miałam do czynienia,absolutna ignorancja pracowników,brak odpowiedzialności za blędy i pomylki.^Telefoniczna identyfikacja absurdalna,marnowanbie czasu klienta. Godziny otwarcia oddzialu znane tylko pracownikom,co innego... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Joseph  •  2019-09-05
Ocena:
Masakra. Miałem pokaźną lokatę w banku. Pojechałem kilkanaście kilometrów do placówki w SCC K-ce, opłacić następną lokatę na żonę. Panienka za pulpitem stwierdziła, że na spotkanie w banku muszę się umówić, a na dziś już nie ma dla mnie miejsca. C... zobacz całą opinię »

Produkty Idea Bank

Konto Zyskowne z Kontem Idealnym zysk z konta 41,37 zł/rok, koszty prowadzenia 4,99 zł/mc szczegóły »
Lokata Happy oprocentowanie 3,80%, kwota od 500 zł szczegóły »

zobacz wszystkie produkty Idea Bank »

Oddziały Idea Bank

Kraków ul. Karmelicka 62 zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 50 zobacz na mapie »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »