Idea Bank

Adres siedziby:
Idea Bank SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Idea Banku:
22 101 10 10
801 999 111

(1108 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Idea Bank

użytkownik
~ kaczorowski maxymylian  •  2019-12-07
Oszusci wszyscy opiekunowie sie zwolnili i teraz zemna robia co chca zmieniaja umowy bankowcy to nie ludzie gorzej jak zwierzeta \r\nNa poczatku pieknie ladnie a potem [Moderacja] bez mydla
użytkownik
~ ppp  •  2019-12-06
zwykłe naciąganie, wkurzanie klienta i zabieranie mu czasu, kilka miesięcy temu zamknąłem konto firmowe w tej banczynie, regulując zarazem kwotę pozostałych do końca umowy opłat za prowadzenie konta, a tymczasem do dziś bank żąda ode mnie jakichś ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ przedsiebiorca  •  2019-12-02
zenada. naliczaja oplaty niezgodnie z regulaminem, wiec jesli masz pecha i nie zauwazysz to niezle na tobie zarobia. Technologicznie takze absolutne dno. Ksieguja zaplaty karta okolo tygodnia, wiec nie masz mozliwosci sledzenia wydatkow. oszukali... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Sylart  •  2019-11-16
Najlepszy bank z jakim miałam do czynienia do tej pory no i najtańszy!!!! Przejrzyste zasady dostęp do wyciągów bankowych do 4 lat wstecz i to wszystko za darmo!! Oprocentowanie lokat najwyższe. Brawo. Nie wyobrażam sobie działalność bez tego banku.
użytkownik
~ Wioletta  •  2019-11-13
Najgorszy bank pod słońcem. Za błędy pracowników musimy my płacić. Kredyt splacony w kwocie jaka wyliczyła pracownica banku a oni odżywiają się po 18 miesiącach że jednak nie wszystko splacone i dają termin 2 tygodnie na spłatę 3 tys osobie bezrob... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aromaro  •  2019-11-10
Niestety ale są umysłowo [Moderacja] . Chciałem im położyć na koncie kilka stówek,.wypełniłem ich upośledzony wniosek i od dwóch tygodni weryfikują mój dowód osobisty. W międzyczasie dwa razy dzwonili z pytaniem jak mi mogą pomóc. Może najpierw niech sobie pomogą. Kompletne zero.

Oddziały Idea Bank

Kraków ul. Karmelicka 62 zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 50 zobacz na mapie »