Idea Bank

Adres siedziby:
Idea Bank SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Idea Banku:
22 101 10 10
801 999 111

(1108 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Idea Bank

użytkownik
~ Marzena Dębowska  •  2019-11-02
Kiedyś był dobry, teraz kompletne dno. Zmieniono ostatnio regulamin. Tylko pięć wypłat z bankomatu za darmo. Pozostałe prowizja 2%. Z tym że naliczają te 2% już od pierwszej wypłaty. Trzeba się upominać o zwrot ( trwa to około 14 dni). Doradcy?? K... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ TT  •  2019-10-18
PRZENOSZĄ ODDZIAŁY BANKU Z GŁÓWNYCH ULIC NA ZA [Moderacja] DO BIUROWCÓW, NIBY Z PARKINGIEM ALE DALEKO. JAKIŚ [Moderacja] TO WYMYŚLIŁ. Z KOSZTAMI I KLIENTAMI JAK ZWYKLE SIĘ NIE LICZĄ. KONIEC SIĘ ZBLIŻA WIELKIMI KROKAMI.
użytkownik
~ Kamil  •  2019-10-17
W przypadku kredytu (pożyczki) z ratą anuitetową w historii rachunku jest widoczna rata bez rozbicia na kapitał i odsetki. Jest to uciążliwe, bo jak wiadomo do kosztów uzyskania przychodów można zaliczyć tylko odsetki. Przez kilka ostatnich lat ka... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Kamil  •  2019-10-11
Jedna wizyta w tym banku zepsuła mi całą opinię - przyszedłem zapytać się o lokaty, a zostałem potraktowany jakbym był jakiś niepełnosprawny umysłowo. Szczególnie poczucie pogardy wydało się wzrosnąć, gdy okazało się, że jestem klientem indywidualnym, a nie przedsiębiorcą.
użytkownik
~ Michał  •  2019-10-01
Bank który już dawno powinien zostać zamknięty ze względu na postępowanie z klientami oraz obsługę już po udzieleniu dobrego kredytu!
użytkownik
~ Magda  •  2019-09-20
Nie polecam. Rok temu byłam załatwiać sprawę,spędziłąm tam ponad godzinę, po to, żeby pracownik banku zeskanował wszystkie potrzebne dokumenty i ostatecznie miał zamknąć rachunek. W związku z tym, iż w dalszym ciągu przesyłają na adres domowy list... zobacz całą opinię »

Oddziały Idea Bank

Kraków ul. Karmelicka 62 zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 50 zobacz na mapie »
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »