Idea Bank

Adres siedziby:
Idea Bank SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Idea Banku:
22 101 10 10
801 999 111

(1108 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Idea Bank

użytkownik
~ Paulina  •  2019-09-19
Patałachy i nic więcej! Ten bank powinien być dawno zamknięty i nie powinien istnieć. Głupota ludzi i zasad panujących w banku jest tak żenująca i tak bezsensowna , że nie mieści się to w głowie.
użytkownik
~ IDEAFUN  •  2019-09-18
To zwykła mafia i złodzieje. Pochodzenie wspólne choćby z GetBack'iem, którego obligacje tak ochoczo wciskano swym klientom a za co kilka osób z Idei chyba siedzi. Ostatnio nie mogę zakończyć z nimi kontaktów, infolinia to katastrofa - szczyty ch... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Darek  •  2019-09-18
Jestem klientem Idea Banku i byłem ich faktoringu. W ramach reform w banku np.namówiono mnie na zmianę pakietu w którym płaciłem procent od wykorzystanej kwoty na tańszą wersję abonamentową. Ta też zrobiłem niestety szybko się okazał ,że przestano... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ klient  •  2019-09-09
Najgorszy bank z jakim miałam do czynienia,absolutna ignorancja pracowników,brak odpowiedzialności za blędy i pomylki.^Telefoniczna identyfikacja absurdalna,marnowanbie czasu klienta. Godziny otwarcia oddzialu znane tylko pracownikom,co innego... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Joseph  •  2019-09-05
Masakra. Miałem pokaźną lokatę w banku. Pojechałem kilkanaście kilometrów do placówki w SCC K-ce, opłacić następną lokatę na żonę. Panienka za pulpitem stwierdziła, że na spotkanie w banku muszę się umówić, a na dziś już nie ma dla mnie miejsca. C... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ stary klient  •  2019-09-02
UWAŻAJCIE NA IDEA BANK oszukują ludzi rozsyłają wiadomości do klientów o spłaty bez pokrycia ( błąd serwisu,czy próba wyłudzenia) telefoniczna obsługa żenada ,internetowe biuro obsługi bez pomocne,wymagają miliony informacji do weryfikacji kto sie z nimi kontaktuje, [Moderacja]

Oddziały Idea Bank

Kraków ul. Karmelicka 62 zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 50 zobacz na mapie »
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »