Idea Bank

Adres siedziby:
Idea Bank SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Idea Banku:
22 101 10 10
801 999 111

(1108 opinii)

Opinie o Idea Bank

użytkownik
~ Paulina  •  2019-09-19
Patałachy i nic więcej! Ten bank powinien być dawno zamknięty i nie powinien istnieć. Głupota ludzi i zasad panujących w banku jest tak żenująca i tak bezsensowna , że nie mieści się to w głowie. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ IDEAFUN  •  2019-09-18
To zwykła mafia i złodzieje. Pochodzenie wspólne choćby z GetBack'iem, którego obligacje tak ochoczo wciskano swym klientom a za co kilka osób z Idei chyba siedzi. Ostatnio nie mogę zakończyć z nimi kontaktów, infolinia to katastrofa - szczyty ch... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Darek  •  2019-09-18
Jestem klientem Idea Banku i byłem ich faktoringu. W ramach reform w banku np.namówiono mnie na zmianę pakietu w którym płaciłem procent od wykorzystanej kwoty na tańszą wersję abonamentową. Ta też zrobiłem niestety szybko się okazał ,że przestano... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ klient  •  2019-09-09
Najgorszy bank z jakim miałam do czynienia,absolutna ignorancja pracowników,brak odpowiedzialności za blędy i pomylki.^Telefoniczna identyfikacja absurdalna,marnowanbie czasu klienta. Godziny otwarcia oddzialu znane tylko pracownikom,co innego... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Joseph  •  2019-09-05
Masakra. Miałem pokaźną lokatę w banku. Pojechałem kilkanaście kilometrów do placówki w SCC K-ce, opłacić następną lokatę na żonę. Panienka za pulpitem stwierdziła, że na spotkanie w banku muszę się umówić, a na dziś już nie ma dla mnie miejsca. C... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ stary klient  •  2019-09-02
UWAŻAJCIE NA IDEA BANK oszukują ludzi rozsyłają wiadomości do klientów o spłaty bez pokrycia ( błąd serwisu,czy próba wyłudzenia) telefoniczna obsługa żenada ,internetowe biuro obsługi bez pomocne,wymagają miliony informacji do weryfikacji kto sie z nimi kontaktuje, [Moderacja] dodaj swój komentarz »

Oddziały Idea Bank

Kraków ul. Karmelicka 62 zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 50 zobacz na mapie »
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »