Opinie o Idea Expert

użytkownik
~ Un4got10  •  2017-03-12
Kilka roznych uslug i okolicznosci i podsumowanie jest proste. Omijac duzym lukiem. Rozumiem opinie tych co wzieli i splacili i opiniuja pozytywnie. Ja w zyciu i biznesie oceniam firme jak sobie radzi przy niejasnosciach i problemach. A tutaj juz ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ rafał  •  2016-07-29
nie polecam zdecydowanie p. S. z ostrowa- kompletne nie ogarnianie sytuacji, dodatkowy brak możliwości dodzwonienia się, a w samym koncu gdy kredyt miał być lada moment-pani wyjechała nie informujac o braku kredytu jednak- pełne brak profesjonalizmu dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ papachichi  •  2015-12-23
Byłem w trzech bankach i zdziwiło mnie, że w Idea Expert usłyszałem lepszą propozycję. Polecam skorzystać z usług choćby w ramach bezpiecznego sprawdzenia swojego kredytu. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ godfather  •  2015-11-10
Polecam serdecznie, bo chodziłem po bankach i nic, dopiero znajomy powiedział mi, żebym spróbował w Idea Expert i tam znalazła się dla mnie dobra oferta. Gdybym od razu tam poszedł zaoszczędził bym sobie czasu. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ michalj  •  2015-10-15
Korzystałem w tym roku z kredytu na osobę prywatną. Miałem pilną potrzebę i rozważałem nawet chwilówki. Na szczęście ktoś mi przytomnie powiedział o Idea Expert, gdzie decyzję dostałem tego samego dnia. Polecam każdemu, kto ma szybką potrzebę. Kredyt już spłacony, a moja sytuacja poprawiona. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Pawels  •  2015-10-15
Miałem w tym roku problem z płynnością finansową, ponieważ klienci spóźniali się z wypłatami, a pracownikom trzeba zapłacić.\r\nWziąłem pożyczkę z Idea Expert, klienci zapłacili z miesięcznym opóźnieniem, kredyt spłaciłem i wyszedłem na swoje.\r\n... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »