Idea Expert

(11 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Idea Expert

użytkownik
~ Un4got10  •  2017-03-12
Kilka roznych uslug i okolicznosci i podsumowanie jest proste. Omijac duzym lukiem. Rozumiem opinie tych co wzieli i splacili i opiniuja pozytywnie. Ja w zyciu i biznesie oceniam firme jak sobie radzi przy niejasnosciach i problemach. A tutaj juz ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ rafał  •  2016-07-29
nie polecam zdecydowanie p. S. z ostrowa- kompletne nie ogarnianie sytuacji, dodatkowy brak możliwości dodzwonienia się, a w samym koncu gdy kredyt miał być lada moment-pani wyjechała nie informujac o braku kredytu jednak- pełne brak profesjonalizmu
użytkownik
~ papachichi  •  2015-12-23
Byłem w trzech bankach i zdziwiło mnie, że w Idea Expert usłyszałem lepszą propozycję. Polecam skorzystać z usług choćby w ramach bezpiecznego sprawdzenia swojego kredytu.
użytkownik
~ godfather  •  2015-11-10
Polecam serdecznie, bo chodziłem po bankach i nic, dopiero znajomy powiedział mi, żebym spróbował w Idea Expert i tam znalazła się dla mnie dobra oferta. Gdybym od razu tam poszedł zaoszczędził bym sobie czasu.
użytkownik
~ michalj  •  2015-10-15
Korzystałem w tym roku z kredytu na osobę prywatną. Miałem pilną potrzebę i rozważałem nawet chwilówki. Na szczęście ktoś mi przytomnie powiedział o Idea Expert, gdzie decyzję dostałem tego samego dnia. Polecam każdemu, kto ma szybką potrzebę. Kredyt już spłacony, a moja sytuacja poprawiona.
użytkownik
~ Pawels  •  2015-10-15
Miałem w tym roku problem z płynnością finansową, ponieważ klienci spóźniali się z wypłatami, a pracownikom trzeba zapłacić.\r\nWziąłem pożyczkę z Idea Expert, klienci zapłacili z miesięcznym opóźnieniem, kredyt spłaciłem i wyszedłem na swoje.\r\n... zobacz całą opinię »