Idea Expert

(11 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Idea Expert

użytkownik
~ Michał Z.  •  2015-10-14
Pozytywnie! Bardzo przyjemna współpraca, szybka decyzja kredytowa i bardzo mądry doradca. Wystawiam zasłużonego maxa.
użytkownik
~ Martyna  •  2015-10-14
Przede wszystkim czułam się tam doceniona jako klient. Brałam niewielki kredyt ale mogłam zapytac o wszystko i dostałam odpowiedzi takie ktore rozwiały wszelkie moje watpliwosci. Razem ze mna agent przestudiował kilka ofert róznych banków i pomog... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Jan Bublański  •  2015-08-26
Ja w idea expert brałem kredyt samochodowy, kończę już w zasadzie spłacać. Jeśli mogę coś powiedziec o idea expert to to, że jestem z ich usług bardzo zadowolony, bez żadnych problemów wszystko poszło.
użytkownik
~ Monika  •  2015-08-18
Brałam u nich kredyt na dowolny cel dla mojej firmy. Taki zastrzyk gotówki był mi bardzo potrzebny, a oni stanęli na wysokości zadania, szybko załatwiliśmy formalności i mogłam zacząć działać i rozbudować się. Kredyt spłacony a moja firma ruszyła ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Kobza  •  2015-01-23
Polecam usługi oddziału w Warszawie w al. Jerozolimskich. Wykazali się dużą wiedzą i indywidualnym podejściem. Kredyt na samochód udało uzyskać się szybciej niż myślałem.
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »