Idea Getin Leasing

Dane teleadresowe:

CENTRALA:

Idea Getin Leasing S.A.
ul. Fabryczna 6
53-609 Wrocław


Infolinia: 801 199 199
Strona internetowa:
https://www.ideagetinleasing.pl/
Serwis aukcyjny:
aukcje.ideagetin.pl
FB:
https://www.facebook.com/ideagetinleasing/

(17 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Idea Getin Leasing

użytkownik
~ Majka W  •  2018-11-28
Ogólnie spólpraca z Idea Getin Leasing układa się wporządku, choć koszty ubezpieczenia mogłyby być mniejsze. W porównaniu z innymi leasingami, które posiadam aktualnie, jest jednak zaskakująco dobrze.
użytkownik
~ loki  •  2018-11-27
Jak na ten moment, współpraca z idea getin układa mi się w całkiem dobrze. Nie obyło się oczywiście bez kilku nieporozumień na początku, ale wszystko zostało już wyjaśnione, na szczęście na moją korzyść. Tak jak ktoś tu już pisał, obsługa klienta ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ kamillo  •  2018-10-16
Mimo wszystko, ogólnie rzecz biorąc polecam. Bo chociaż Idea Getin jak to bank, zdziera z ludzi ile wlezie, to ci przynajmniej zdzierają rozsądnie, i w razie W można się z nimi dogadać jak człowiek z człowiekiem.
użytkownik
~ mako new  •  2018-09-25
W moim przyapdku współpraca z idea getin przebiegła sprawenie, nie mam większych zastrzeżeń.
użytkownik
~ Jacek  •  2018-09-21
Skorzystałem z finansowania w idea getin, bo nie za bardzo miałem inną opcję. Działam w budowlance, i żaden bank nie chciał się dać finansowania na koparkę. To znaczy dostawałem oferty, ale większość była bardzo słaba, robiona na odpiernicz. Podob... zobacz całą opinię »
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »