Idea Getin Leasing

Dane teleadresowe:

CENTRALA:

Idea Getin Leasing S.A.
ul. Fabryczna 6
53-609 Wrocław


Infolinia: 801 199 199
Strona internetowa:
https://www.ideagetinleasing.pl/
Serwis aukcyjny:
aukcje.ideagetin.pl
FB:
https://www.facebook.com/ideagetinleasing/

(17 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Idea Getin Leasing

użytkownik
~ Kasia  •  2019-02-27
Dramat!! Nie polecam!! gigantyczne opłaty za wszystko to jedno, a potem próba wykupu auta to już kompletny dramat!! w moim przypadku trwa trzeci miesiąc! [Moderacja] o zaksięgowanie spłaty musiałam się prosić, o wysłanie dokumentów auta - trzeba... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ XXX  •  2019-02-20
Finansowanie przebiegło bez większych komplikacji. Jestem nawet skłonny polecić
użytkownik
~ Jarek Król   •  2019-01-15
Warunki finansowania, procedury, jak i obsługa klienta przed i po sprzedażowan na zdecydowany plus. Na minus koszty ubezpieczenia, zdecydowanie lepszą ofertę można dostać w tym względzie od dealera. Na szczęście ubezpeiczenie można za niewielką op... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ TS  •  2019-01-09
Powtórzę to co napisałem o leasingu w Idea Getin na ich Facebooku. Otóż jeszcze przed świętami zgłosiłem się do Idea Getin przez formularz kontaktowy z prośbą o ofertę finansowania auta. Ofertę otrzymałem dopiero wczoraj, więc w porównaniu do konk... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ mormonii  •  2018-12-27
Poza drobnymi zawirowaniami z ubezpieczeniem auta, trzy letni okres leasingowania przebiegł bez większych ekscesów. Jest ok.
użytkownik
~ qwerty  •  2018-12-11
u mnie jak na razie wszystko w porządku.
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »