Idea Getin Leasing

Dane teleadresowe:

CENTRALA:

Idea Getin Leasing S.A.
ul. Fabryczna 6
53-609 Wrocław


Infolinia: 801 199 199
Strona internetowa:
https://www.ideagetinleasing.pl/
Serwis aukcyjny:
aukcje.ideagetin.pl
FB:
https://www.facebook.com/ideagetinleasing/

(17 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

17 Opinie

użytkownik
Ocena:
Dramat!! Nie polecam!! gigantyczne opłaty za wszystko to jedno, a potem próba wykupu auta to już kompletny dramat!! w moim przypadku trwa trzeci miesiąc! [Moderacja] o zaksięgowanie spłaty musiałam się prosić, o wysłanie dokumentów auta - trzeba się upomnieć, wysłane dwoma oddzielnymi listami, a i tak brakowało w nich dokumentów niezbędnych do rejestracji auta!! po prośbie o brakujące dokumenty dosyłają coś zupełnie innego!! [Moderacja]

Komentarze (1)

użytkownik
~ MJ  •  2019-09-26
Jeśli występują takie problemy pierwszym kontaktem powinien być Pani opiekun - osoba, która podpisała z Panią umowę. Standardowo procedura wykupu trwa max. 2 tygodnie i jest to raczej proces automatyczny. Być może brakowało dokumentów informujących o zmianach właścicielskich - zapewniam, że te dokumenty ma każdy Wydział Komunikacji w kraju i tylko ich postawa unimożliwiała przerejestrowanie auta za pierwszym razem.
dodaj komentarz +
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »