Idea Getin Leasing

Dane teleadresowe:

CENTRALA:

Idea Getin Leasing S.A.
ul. Fabryczna 6
53-609 Wrocław


Infolinia: 801 199 199
Strona internetowa:
https://www.ideagetinleasing.pl/
Serwis aukcyjny:
aukcje.ideagetin.pl
FB:
https://www.facebook.com/ideagetinleasing/

(17 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

17 Opinie

użytkownik
Ocena:
Powtórzę to co napisałem o leasingu w Idea Getin na ich Facebooku. Otóż jeszcze przed świętami zgłosiłem się do Idea Getin przez formularz kontaktowy z prośbą o ofertę finansowania auta. Ofertę otrzymałem dopiero wczoraj, więc w porównaniu do konkurencji czas oczekiwania był wydłużony. Na szczęście cała reszta na waszą korzyść. Warunki jak na razie dali mi w Idea Getin najlepsze, a to w sumie najważniejsze. Na plus także uproszczone procedury, brak tabeli opłat, oraz sprawna obsługa. Przydzielona mi konsultantka odpisywała szybko, a jak dopytałem o ubezpieczenie to sama nawet do mnie zadzwoniła, żeby wyjaśnić temat. No więc przeważają pozytywne doświadczenia, a jak będzie dalej to się jeszcze zobaczy. Na ten moment polecam.

Komentarze (1)

użytkownik
~ marko  •  2019-02-08
Proszę o informację, jakie warunki pan dostał od nich. Podobno znacznie się poprawiło po nowym roku, czy to prawda? Będę wdzięczny za informacje.
dodaj komentarz +
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloDom Zielona Hipoteka w VeloBank »