Idea Getin Leasing

Dane teleadresowe:

CENTRALA:

Idea Getin Leasing S.A.
ul. Fabryczna 6
53-609 Wrocław


Infolinia: 801 199 199
Strona internetowa:
https://www.ideagetinleasing.pl/
Serwis aukcyjny:
aukcje.ideagetin.pl
FB:
https://www.facebook.com/ideagetinleasing/

(17 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

17 Opinie

użytkownik
Ocena:
Uwaga na Idea Getin Leasing. Miałem stłuczkę z winy innego użytkownika czyli szkoda z OC, sprawcy. Idea geting leasing zaproponował naprawę przez ich partnera ale nie jest to ASO tylko warsztat \"Kowalskiego\". Zdecydowałem naprawiać samochód w ASO bo samochód na gwarancji. Efekt taki że muszę zapłacić 500 zł za to że samochód naprawi ASO!!!. Jak zawierałem nowe ubezpieczenie to już musiałem wykupić tam gdzie samochód będzie naprawiamy/kosztorysowany w ASO. Nie ma możliwości ubezpieczenia samochodu wg części zamiennych. [Moderacja] Nie polecam tej firmy, no chyba że chcesz aby idiotę z Ciebie robili.

Komentarze (1)

użytkownik
~ Leszek   •  2019-12-02
Potwierdzam - tak działa ta firma - najchętniej wyegzekwowaliby swoje należności , do tego pod byle pretekstem upomnienia, smsy za horendalne kwoty! Brak kontaktu z nimi - ciężko czegokolwiek się dowiedzieć. Na wiadomości z konta leasingowego nie odpisują. Wmuszają ubezpieczenia za ogromne sumy. Reasumując: spłacasz należność główną z odsetkami + koszty, których w momencie podpisywania umowy nie przewidujesz zupełnie ( sumarycznie mogą wynieść 1/3 całości leasingu. Dla mnie ta firma przejawia zachowania hien.,
dodaj komentarz +
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »