Impuls Leasing

Al. Jerozolimskie 212A
02-486 Warszawa

(84 opinii)

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy finansowej IMPULS-LEASING International z siedzibą w Austrii. Firmy leasingowe wchodzące w skład Holdingu oprócz Polski są obecn…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

84 Opinie

użytkownik
Ocena:
Przestrzegam przed [Moderacja] z sg lising oddział Katowice, niestety ja takiej opinii nie znalazłem i teraz same problemy. Brak kontaktu i o nic się nie można doprosic. Lepiej poszukać coś innego gdzie swoich klientów traktują poważnie. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Dzień dobry, Jako klient, zauważam że Impuls-leasing, zaczyna być korporacją i raczej woda sodowa uderza do głowy. Nie ma "żadnej" obsługi posprzedażowej, ani pomocy przy szkodzie, ani innej. Wprowadzają w OWU niekorzystne zapisy, aby ciągnąć od klientów, kasę za "nic". Uważam, że zachłysnęli się sukcesami, z ostatnich lat i niestety stwierdzam, że idą w złym kierunku. Ja na dziś rezygnuję z ich usług, ponieważ zaczynają oszukiwać klientów. A naprawdę rokowali dobrze. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Prawie każdy leasing jest dobry jak się płaci czynsze. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Witam Co do wystawiania opinia tak jak inni wspominają negatywy piszą ci którzy nie płaca ja mam leasing od 1oku jestem zadowolona. W każdej sytuacji otrzymywałam szybka i profesjonalna pomoc. Jako jedyni udzielili mi kredytu przy niskiej wpłacie własnej i na dogodnych dla mnie warunkach. Miałam przyjemność załatwiania spraw z Gdańska z Panem Artur i z Poznania Panią Iwoną pozdrawiam skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Byłem, widziałem, korzystałem jestem zadowolony. Miałem świetny kontakt z firmą i są bardzo pomocni. POLECAM!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Firma totalnie nieprofesjonalna. W ciągu trzech miesięcy nie udało mi się uzyskać ostatecznej odpowiedzi na wniosek ani pozytywnej ani negatywnej. Gdybym chociaż uzyskał prostą informację ?Nie jesteśmy zainteresowani współpracą? to by było jak najbardziej ok. Wielokrotnie kontaktowałem się z panią dyrektor [Moderacja] odpowiedzialną za region dolnośląski. Sposób komunikacji, a raczej je brak, zwodzenie, smsy w rodzaju ?za chwilę zadzwonię? i potem brak kontaktu przez kolejne tygodnie, obiecywanie kontaktu i telefonów, które nigdy nie następowały, wielokrotne mylenie adresu mailowego. Już ja sam czułem się tą sytuacją zażenowany natomiast pani dyrektor najwyraźniej zachowała dobre samopoczucie oraz zdanie na temat swojej pracy. Po trzech miesiącach poddałem się ostatecznie. Trudno jest mi zrozumieć, jak to możliwe, że w czasach tak dużej konkurencji na rynku usług finansowych jako klient jestem traktowany w sposób całkowicie nieprofesjonalny, arogancki i urągający wszelkim standardom biznesowym (przynajmniej jeśli chodzi o kraje cywilizowane). Trudno mi zrozumieć jak to możliwe, że na stanowisku kierowniczym zatrudniona jest osoba o tak niskich zdolnościach jeśli chodzi o komunikację, organizację swojego czasu pracy i po prostu nieogarnięta. Stanowczo odradzam firmę Impuls Leasing. Szkoda czasu. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Polecam Impuls-Leasing ponieważ: 1. Oferuje konkurencyjne warunki leasingu 2. Sprawnie obsługuje przed podpisaniem umowy jak również po jej zawarciu. 3. Są elastyczni jak chcę zmienić warunki umowy. 4. Bardzo czytelna umowa, zasady współpracy. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Chciałbym przestrzec wszystkich przed tą firmą. Oferta przedstawiona na początku nie ma się nijak do tego co jest po podpisaniu umowy. Wzięliśmy leasing na samochody - Opel Vivaro i Opel Corsa ponieważ finansowo była dobra oferta i miała być możliwość wykpienia samochodów na właściciela firmy jednoosobowej działalności gospodarczej. Na koniec umowy otrzymałem taką wiadomość: "Umowa leasingu została zawarta z osobą prowadzącą działalność gospodarczą i wykup po preferencyjnej cenie przysługuje również osobie prowadzącej działalność gospodarczą a nie osobie prywatnej". - odmówiono wykupu na właściciela firmy.Szkoda tylko, że przy nakłanianiu do zawarcia umowy była mowa zupełnie inna. Co gorsza, totalna ignorancja klienta. Na kolejne wysłane wiadomości nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. E-maile nie są podpisywane więc nawet nie wiadomo z kim się koresponduje i kogo szukać. Czujemy się oszukani, nie polecam. To nasz ostatni leasing w tej firmie. skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Gorąco polecam. Szybko, sprawnie, indywidualne podejście do klienta. Pani przyjechała uzupełniła ze mną wnioski, następnego dnia przyjechała z umową. Wszystko szczegółowo wyjaśniła. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Pozytyw - przy trudnej sytuacji w firmie udało mi się w tydzień dopiąć umowę leasingową. Przedstawicielka przyjechała do firmy z kompletem dokumentów do podpisu - po tygodniu samochód by odebrany. Zdecydowanie polecam. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »