ING Bank Śląski S.A.

Adres siedziby:
ING Bank Śląski
ul. Sokolska 34
40-086 Katowice

Infolinia ING Banku Śląskiego:
801 222 222
+48 (32) 357 00 69

(417 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o ING Bank Śląski S.A.

użytkownik
~ KlienPremium  •  2019-07-29
8 lat w banku, od 3 jako "premium", pensja co miesiąc do ing i by dostać marne 35tys kredytu 4 razy do oddziału musiałem chodzić, zaświadczenia, skany, idiotyzmy. Aplikacja słaba, kiepska ergonomia. Zmienić telefonu kontaktowego się nie da, trzeba... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ farek  •  2019-07-22
Zdecydowanie NAJGORSZY BANK dla klienta buissnes dramat. interfejs nie do przejścia, wieczne problemy techniczne bezużyteczna aplikacja i infolinia w żałośnych godzinach
użytkownik
~ klient  •  2019-07-17
beznadziejny bank ciagle mają jakieś awarie jak nie infolinii to w oddziale, nie mogę zamówić dzisiaj pieniędzy przez infolinię bo cały dzień jest awaria.pani w oddziale przez telefon tez nie chce mi zamówic gotówki bo takie ma procedury.inny przy... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Wglska  •  2019-07-15
TRAGEDIA! PUNKT BANKU ING W GALERII SOLNEJ TO ŻENADA! Panie zamiast wyjaśnić i poprowadzić przez zakładanie konta nowego klienta, to wprowadzają w błąd, obiecują a potem realia okazują się zupełnie inne! [Moderacja] mam nadzieję, że ktoś zrobi z ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ martyna  •  2019-07-11
Bank robi co chce. Wysyłają mi nagrodę cashback po czym nagle po jednym dniu sobie ją zabierają i saldo nagle -100. Od początku byłam źle poinformowana co do płatności za kartę potem jakieś opłaty których nie powinno być - masę załatwiania. A konto mam dopiero 3 miesiąc. Śmiechu warty ten ich bank.
użytkownik
~ mesi  •  2019-07-11
nie polecam, nie dostałam kredytu hipotecznego, pomimo wkładu własnego 70 tys i stabilnej historii zatrudnienia, mieli problem że zmieniłam praCE i zatrudniona jestem na karcie nauczyciela na umowy czasowe związane z awansami zawodowymi...tragedia... zobacz całą opinię »

Produkty ING Bank Śląski S.A.

Konto Direct zysk z konta do 500,00 zł/rok, koszty prowadzenia od 0,00 zł/mc przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty ING Bank Śląski S.A. »

Oddziały ING Bank Śląski S.A.

Kraków Zwierzyniecka 29 zobacz na mapie »
Kraków Warmijska 1 zobacz na mapie »
Kraków Teligi 24 zobacz na mapie »
Kraków Św. Tomasza 20 zobacz na mapie »
Kraków Pilotów 6 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »