Kasa Stefczyka

Adres korespondencyjny:
SKOK im. F. Stefczyka
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

Infolinia Kasy Stefczyka:
801 600 100
58 782 93 00

(73 opinii)

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka powstała w 1993 roku. W pierwszym okresie swojej działalności Kasa miała …

zobacz więcej »

Dodaj opinię

73 Opinie

użytkownik
Ocena:
Oczekiwanie na operatora trwa. W moim przypadku już ponad 40 min. Kontakt konieczny z uwagi na tryb zmiany weryfikacji. Komunikat na stronie odsyła do operatora, ... który nie odbiera. Nie mogę się zalkogować a tym samym nawet sprawdzić stan swoiich środków. mam konto w innym banku, który powiadomił mnie automatycznie o zmianie trybu weryfikacji, i w dniu wprowadzenia na sms przesyłał kody jednorazowe. Drugaq sprawa - jak logować się w telefonie - kiedy celem eryfikacji musZę podaqć login (zrozumiałe) ale też hasło do konra (sic!) , które jest alfanumeryczne. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Oszusci naciagaja przewaznie starsze osoby na duze kredyty. Sama tego doswiadczylam u Mamy. Nie dajcie sie naciagnac i z daleka od tych [Moderacja] skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
TRAGEDIA!!! Niestety, ale moja mama kilka lat temu została ich klientem. W związku, że jest osboą starszą czasami musiałem pomagać w bankowości internetowej. Pomimo, że jestem upoważniony nie chcieli rozmawiać ze mną telefonicznie w obecności mamy, jak również kazali wyłączyć zestaw głośnomówiący. Notoryczny brak pieniędzy w nielicznych bankomatach. Dla stałych klientów fenomenalne propozycje pożyczek- w każdym innym banku pożyczka atrakcyjniejsza. W końcu postanowiliśmy zamknąć konto. Oczywiście pieniądze można wypłacić ma drugi dzień, ale dnia nasyępnego awaria. Kolejnego dnia trzeba czekać 30 min. za otwarciem sejfu. Takich niuansów całe mnóstwo. Wykorzystywanie starszych ludzi na pożądku dziennym. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Z tego co słyszałam to, wiele Osób twierdzi, że to [Moderacja] i tyle na temat.\r\nNaciągnęli mojego męża na ogromny kredyt na 11 lat (rozłożenie na tyle lat, powoduje duże koszty prowizji, ubezpieczenia i odsetek). Poza tym mąż ustalił mniejszą kwotę kredytu, a podali mu umowę do podpisania z większą kwotą kredytu. Nie poinformowali oczywiście także o ogromnych kosztach i konieczności spłacania przez 11 lat.\r\n skomentuj opinię (4) »
użytkownik
Ocena:
[Moderacja] nieprawidłowości. Np. nie przyjmują pod adresem podanym do korespondencji przesyłanych pism. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Normalne naciąganie naiwnych i nieumiejących liczyć ludzi,zwłaszcza starszych! No cóż podobno mamy w Polsce demokrację ale czy na pewno? Mam bardzo dużo wątpliwości widząc działające legalnie takie firmy! skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
[Moderacja] mojego ojca oszukali. Ojciec wziął pożyczkę na 5tys, a umowie jest 40 tys. sprawa trafi do sądu. Ostrzegam nie bierzcie tam pożyczek tam są sami [Moderacja] którzy żerują na ludzkiej nie wiedzy. skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Bank kojarzył mi sie zawsze z czyms rzetelnym i uczciwym lecz nic bardziej błędnego.Na pewno Kasa Stefczyka to nie wzór ani uczciwości ani rzetelności.Sprawa na wokandzie sądowej. Ocena jedna gwiazdka ale tylko dlatego że trzeba zaznaczyć to pole. skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Czy pieniądze na koncie wpłacone przez klienta są bezpieczne? Nie mogę spać po nocy. Nie wiem co mnie podkusilo wpłacać tam oszczędności życia które zbieram na mieszkanie... ? skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Ja osobiscie posiadam książeczke oszczędnościową i jestem zadowolony z kasy. Duzo narzekanua zauważyłem ze strony ludzi co albo nie przyczytali umowy i teraz mają pretensje do wszystkich tylko nie do siebie, albo ludzi którzy zadłużyli się ponad stan. Ja osobiscie jestem zadowolony. skomentuj opinię (2) »
Dodaj opinię
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »