Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Link4

użytkownik
~ Maciek  •  2010-12-14
Nie rozumiem tych negatywow. Kupilem u nich oc i ac, mialem stluczke, wycena 2 dni pozniej, bezgotowkowy warsztat. Wszystko gladko, samochod naprawiony, warsztat oplacony...
użytkownik
~ reed  •  2010-02-02
BEZNADZIEJNI !!! kategorycznie odradzam, mimo wyrokow SN nadal wyplacaja odszkodowania bez VAT - naciagacze i zlodzieje !!!
użytkownik
~ cliff  •  2009-12-04
fatalnie - reklamują się jako najtańsi, a już dwa razy zawiedli mnie przy wycenach ubezpieczeń. I to dla różnych aut. Odradzam!
użytkownik
~ jul  •  2009-09-02
W dużym mieście są całkiem nieźli. Ubezpieczam u nich auta od samego początku ich istnienia czyli 7 lat i ze smutkiem zauważam coraz większy spadek jakości obsługi posprzedażowej!!! Konsultanci jak juz sprzedadzą Ci ubezpieczenie to maja generalni... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ maciej  •  2009-05-17
a ja miałem stłuczkę- bez problemu naprawa bezgotówkowa z AC - po wtórnych oględzinach jeszcze dołożyli - części oryginalne - składka jedna z tańszych (a jednak) - i obsługa ok. Jedyny minus ,że zawiadamiają o koniczności przedłużenia jak już termin mija.
użytkownik
~ beno  •  2009-05-02
Chwalą się niby że są najtańsi , a co do nich zadzwonię wychodzi 50% drożej niż u konkurencji... już wolę żeby agent mnie skubał , w moim przypadku to prawie 1000zl do przodu