Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Link4

użytkownik
~ Faustyna  •  2009-04-13
A to jeszcze nie zbankrutowało ???A skąd po roku zaświadczenie wziąść ?
użytkownik
~ j44  •  2009-03-07
Totalna potażka-bardzo cchetnie wypłacą grosze wyliczone pobieżnie przez ich "rzeczoznawcę" co ma się nijak do realnych kosztów naprawy w solidnym warsztacie. Koszmarnie długi okres od zgłoszenia szkody do otrzymania kosztorysu naprawy, który stan... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ magmag  •  2009-02-10
oceniam go na 5!!od 5ciu lat korzystam i nie mam zastrzezen! Jestem nawet z roku na rok pod coraz to wiekszym wrazeniem patrzac jak dba o klienta. Poczatki byly owszem mniej rozowe, zwlaszcza gdy wielu agentow ubezpieczeniowych musialo pojsc na zi... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ waluś  •  2008-12-25
Jeżeli wiesz czego oczekujesz od ubezpieczenia (AC bo OC musi byc po prostu najtańsze) to proponuję wybrać stała sumę ubezpieczenia i przez cały rok masz pewność ile dostaniesz np. w przypadku kradzieży - REWELACJA przy obecnych spadkach wartości samochodów.
użytkownik
~ arek  •  2008-11-18
lipa dzwoniłem i wyszło za drogo o 30% nie polecam