Lion's Bank

Adres siedziby:

Idea Bank S.A. oddział Lion's Bank
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Lion's Banku:
800 100 700

(43 opinii)

Opinie o Lion's Bank

użytkownik
~ oszukany 321  •  2018-11-17
niestety bank sprzedaje lipne polisolokaty które tylko tracą a rezygnując przed czasem dodatkowo tracisz kolejne pieniądze tytułem opłaty likwidacyjnej - myślę że ludzie się w końcu obudzą i zaczną się zbiorowe pozwy dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ klient72  •  2018-11-14
Nie polecam, chyba ze chcecie stracic kase. Zapewnienia o pewnych zyskach, latwosci wycofywaniem sie z funduszy inwestycyjnych, itp sa nic nie warte. Jesli jestes specjalista w inwestowaniu, to i tak udasz sie gdzie indziej. Jesli nie - obchodz szerokim lukiem Lions Bank! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ SprzedaliGetBack  •  2018-10-22
Uwaga! Naciągacze ci sami co w Idei. Sprzedadzą wszystko by naciągnąć klienta na straty. Nie dajcie się oszukać jak ja i inni. Ci sami ludzie roztaczali wizję pewnej inwestycji w obligację GetBack. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Tomasz  •  2018-08-29
Nie polecam... osoby sprzedające produkty są nakręcone na najwyższą prowizję i wepchną wszystko:( Miałem doczynienia z Tomasz L [Moderacja] Lion\'s Bank, który opowiada głupoty o inwestycjach, funduszach. Proponują produkty które w mbanku można kupić bez prowizji. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Zuzanna  •  2018-08-24
Tragedia nie bank. W ciągu dwóch lat, mając u nich znaczne pieniądze, nie zarobiliśmy ani grosza na czysto, teraz likwidując swoje aktywa stale na nich tracimy, jeśli jedna inwestycja przyniosła niewielki zysk to na drugiej traciliśmy krocie. "Prz... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ madej  •  2018-08-23
Ja chciałem tylko założyć lokatę na 3 miesiące i wycofać środki. Jak myślicie, inwestować ? dodaj swój komentarz »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »