Lion's Bank

Adres siedziby:

Idea Bank S.A. oddział Lion's Bank
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Lion's Banku:
800 100 700

(43 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Lion's Bank

użytkownik
~ alex  •  2018-08-21
A ja mam tam tylko lokate do 100 tys euro gwarantowana przez BFG, wielokrotnie doradcy namawiali mnie na inne produkty inwestycyjne ale miałem na to wylane. Dla mnie liczy sie bezpieczenstwo srodków a nie cuda zarobkowe. A jesli jestescie bandą [... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Tomasz  •  2018-08-07
45% straty ( ok 100 tys)taki jest LIONS bank !!!!! NACIAGACZE !!!!!! [Moderacja] doradcy dzwonili co 5 min jak chciałem zainwestować, teraz nawet dyrektor nie odbiera telefonu. Z 3 siedzib zrobiła się jedna. Doradcy poodchodzili bo za duzo pr... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Olka  •  2018-08-06
Klient jest tylko pionkiem do wysysania kasy. Dla nich liczą się tylko ich prowizje. LB nie jest bankiem tylko nazwą handlową. Przy sprawie GetBack wyszło szydło z worka. Złamanie wszelkich możliwych przepisów, oszukiwanie i wprowadzanie klientów ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Kris  •  2018-07-30
Szkoda się rozpisywac. W skrócie utrzymują pozory, ale mają gdzieś klienta i to, że straci swoje oszczędności, inwestując tak jak doradzają.
użytkownik
~ były naiwny  •  2018-07-30
Witam Ostrzegam wszystkich do których zadzwonią tzw doradcy finansowi. Panowie wykorzystują swoją wiedzę bankową do sprzedaży produktów na których tylko oni zarabiają w postaci jednorazowej prowizji. Interes Klijenta i dbałość o jego oszczędności... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ llll  •  2018-07-24
Ten bank to żart. Reklamuje się jako private banking,, haniebne określenie. Absolutny brak kompetencji pracowników. założyłem lokatę w której niesłusznie obniżyli oprocentowanie przez błędne wyliczenia w różnicy salda i nie jestem w stanie z n... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »