Lion's Bank

Adres siedziby:

Idea Bank S.A. oddział Lion's Bank
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Lion's Banku:
800 100 700

(43 opinii)

Opinie o Lion's Bank

użytkownik
~ KŁ  •  2018-04-16
Ocena:
Trzymać się z daleka od tzw. doradców Lionsa.Niestety dałem się [Moderacja] namówić na inwestycje.Nagle okazało się ,że wyceny z portali mają się nijak do faktycznej kwoty wykupu.Zdążyłem się uratować przed stratami ,chociaż łatwo nie było.Jeszcz... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Oszukany  •  2018-03-19
Ocena:
Odradzam! !!\r\nByłem w Lions Bank w Katowicach, wcześniej byłem już klientem, wyszedł do mnie Pa podający się za dyrektora. Śmiech na sali, private poniżej poziomu zwykłego banku. Pan nie umiał się wyslowic kręcił jak tylko mógł-przyszedłem zamkn... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ lucjusz  •  2018-02-07
Ocena:
Polisy, polisy i jeszcze raz polisy. Mam nieodparte wrażenie, że gdyby w bankowości polisę można byłoby ubrać w kolejną polisę to pierwszym miejscem, gdzie taki twór można byłoby spotkać byłby właśnie Lion's Bank. Ubieranie produktów tego banku w ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Max  •  2017-12-21
Ocena:
Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek kontakty z tym "czymś", co formalnie nie jest nawet samodzielnym bankiem, tylko "oddziałem Idea Bank". Nie mają własnej licencji KNF, a gwarancje bankowe są dzielone z Idea Bankiem (jak masz w Idea równowartość 1... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Barbara  •  2017-09-15
Ocena:
A ja chciałabym się podzielić bardzo pozytywa opinia na temat Lions Bank oddział Katowice. Zakupiłam u Pana Daniela fajne rozwiązanie obligacje korporacyjne-kokosów nie ma ale chciałam bezpiecznie, a lepiej niż na lokatach i tak mam ok 4% i nie wiążą opłatami za wyjście jak Getin, polecam dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ smirek  •  2017-09-11
Ocena:
Wszędzie gdzie mogę to piszę.\r\nTo są sprzedawcy g**na z wisienką na wierzchu. Wisienka to jakieś obligacje na dobry procent a reszta zazwyczaj 3/4 tego co macie, to na gruszki na wierzbie. Omijajcie ich z daleka.\r\nOni są po to żeby zarobić na ... zobacz całą opinię »