mLeasing

(18 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o mLeasing

użytkownik
~ Magdalena  •  2019-11-26
Daję ZERO za obsługę klienta. Daję ZERO za brak kontaktu. ZERO bo z pozytywną decyzją od ponad miesiąca nie mogę zamknąć umowy. Pracownik ma wyłączony telefon a jego skrzynka mailowa codziennie odsyła autoresponderem, że tego dnia jest nied... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Karol  •  2019-10-18
Od tygodnia próbuje się dodzwonić. 2-3 godziny przy dźwiękach okropnej muzyki z potem rozłączają. Duże kary naliczane za bez możliwości negocjacji. To są bankieterzy. Trzebaby jakiś pozew zbiorowy zrobić, żeby drani nauczyć jak szanować klienta.
użytkownik
~ Dorota  •  2019-08-05
Zdecydowanie odradzam. Kazde glupstwo, najmniejsza i nieistotna zmiana jest obarczona stosowna oplata netto. Ale to bajka, to wiadomo przy podpisywaniu umowy. Osobna kwestia jest ubezpieczenie- najdrozsze na rynku! owszem uwzglednili wszystkie zni... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Adam  •  2019-05-21
miałem leasing osobówki w mLeasing i wszystko było w jak najlepszym porządku nawet dostałem swoje 60% zniżki przy ubezpieczeniu .( w Getinie gdzie miałem leasing dostawczaka tego nie dostałem) Zdecydowanie polecam
użytkownik
~ John  •  2019-04-04
Nie polecam!! Jestem zawiedziony ich podejściem do klienta. Zmieniają warunki w trakcie trwania umowy. Jak podpisywałem umowę mogłem bez żadnych kosztów dodatkowych ubezpieczyć pojazdy we własnym zakresie. Po około 2 latach trwania umowy mLeasing ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ endriu  •  2019-01-25
Nie polecam. Leasing poprzez placówkę w Gdańsku. Deklarowali, że procedura potrwa tydzień, może nieco dłużej, a tymczasem po 3 tygodniach nie widać końca. Kontakt utrudniony, przedstawiciel nie odbiera telefonów, jakiekolwiek działania podejmuje po ponagleniach. Droga przez ugór.
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »