Opinie o MultiMedia

użytkownik
~ Niezadowolony:(  •  2012-06-04
Ta firma leci coraz bardziej w "członka" ze swoimi klientami. Nałapali NAS Łosi na promocje i teraz mają nas w D.... . Blokowanie stron w internecie, kasowanie pieniędzy za darmowe programy TVP1HD i TVP2HD to już przegięcie. Ludzie śledźcie ofert... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ AGNIESZKA  •  2012-05-25
TO BANDA ZŁODZIEJI I OSZUSTÓW!!!! PODPISAŁAM UMOWĘ - MIAŁAM ZŁOŻYĆ REZYGNACJE KONIEC STYCZNIA POCZĄTEK LUTEGO - ZŁOŻYŁAM- OKAZAŁO SIĘ ŻE ZA PÓŻNO I INTERNET MUSZĘ ZOSTAWIĆ ALBO PŁACIĆ KARĘ- CO DO TV TO WYSZŁO TAK ŻE ZA MAJ MUSIAŁAM ZAPŁACIĆ 160ZŁ ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Robert Szczecin  •  2012-05-25
Brak obowiązku informowania klientów o nowych regulaminach. Zakonczenie umowy tylko przez zgon. Po sprzedaży mieszkania płacimy jeszcze przez 3 miesiące abonament; utrata prawa do lokalu nie jest wystarczająca do zakończenia trwania usługi. Inni d... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Jyda  •  2012-05-04
Jak na razie dla mnie OK, mam tylko internet. O wypowiedzenie umowy sama pytałam i poinformowano mnie,że 40 dni przed końcem terminu trzeba zgłosić, a jak chce wcześniej zerwać umowę to 900-990zł nie pamiętam już ile dokładnie. Ceny za sam interne... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Jacek  •  2011-12-13
Zatajenie przez biuro obsługi ilości dni wypowiedzenia umowy (40 dni internet!) i wprowadzenie klienta w błąd, zapraszając do biura po terminie (!) a w razie przekroczenia tego terminu od końca umowy, odnawia się na kolejny rok, zerwanie umowy 300... zobacz całą opinię »