MultiMedia

(251 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o MultiMedia

użytkownik
~ Multimedia Gównem  •  2019-12-08
Masakra Internet, ostatni raz jestem w tej sieci nikomu jej nie polecam, Net sam się wyłącza, tnie. Mówili nam żeby kupić 4 antenowy router bo bedzie lepiej... Pani z którą rozmawiałem zapewniała technika w tym tygodniu A nie przyjechał do dziś ( ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Sebastian  •  2019-12-06
Najgorszy internet z możliwych co chwile pełno awarii internet wolno chodzi nie polecam nikomu zwykła amatorka
użytkownik
~ kamil49PL  •  2019-11-11
Najgorsza firma ever internet wogole nie dziala nocy predkosc 120 a w rzeczywistości o wiele wiele mniej , Pracownicy to naciągacze i materialiści, ciągle awarie internetu i tyle płaci się za nic , OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĄ FIRMĘ
użytkownik
~ Bożena  •  2019-11-04
Beznadziejna formuła e-bok i połączenia w sprawie usterki. Cały czas działa automat. Po wykonaniu wszystkich czynności wskazanych przez automat sytuacja się nie poprawia a możliwości połączenia głosowego z konsultantem brak czyli usterka jest ale ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ xxx  •  2019-10-26
Dno i metr mułu
użytkownik
~ Slajmi74  •  2019-10-16
Podczas przedłużenia umowy na Internet i TV w pakiecie, konsultant wyraźnie poinformował, że zostanie wprowadzona korekta do umowy, ustalająca wysokość kwoty pierwszej faktury nowej umowy. Po 4 miesiącach firma Multimedia wyłączyła usługi (pomimo ... zobacz całą opinię »