Nest Bank

(274 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Nest Bank

użytkownik
~ Ewa  •  2018-04-12
Bezpłatne konto i to bez warunków, w użytkowaniu od 2 m-cy jest ok, nie narzekam.
użytkownik
~ zniesmaczona  •  2018-03-27
nie polecam!!!! oferta kredytowa z automatu,procesowanie wniosku kredytowego przez analityka- poprosiłą dodatkowo o pełne KPIR za ostatni rok- ok, wysłana kontrola firmy i Pan analityk który przyjechał na kontrolę opisał, iż trudno ustalić czym s... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ adam  •  2017-10-24
jestem klientem nest bank 2 miesiące i ciągle nest bank narusza i nie wykonuje zawartych ze mną umów tak, że pozwę go o odszkodowania i zadośćuczynienia. infolinię mają politowania godną. ciągłe awarie internetowej bankowości. byłem w placówce,... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Zawiedziony  •  2016-11-13
Moja opinia o tym banku występującym wcześniej pod nazwą bank smart. "Muł dno i wodorosty" Zacznę od minusów -Opóźnienia w przelewach -Pobranie wyciągu to jakaś kpina -Historia płatności widoczna na stronie tylko 30 dni wstecz -Częste prze... zobacz całą opinię »

Produkty Nest Bank

Kredyt dla Firm prowizja od 3.99%, okres kredytowania do 12-96 m/cy, maks. kwota 650 000 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Nest Bank »

  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »