Opinie o Nest Bank

użytkownik
~ Antoni  •  2019-06-15
Ocena:
Po raz kolejny podczas płatności kartą transakcja odrzucona : Komunikat systemu - Odmowa ! Nie wiadomo z jakiego powodu, środki są na koncie, PIN dobry i tylko wstyd w sklepie i blokowanie kolejki. Tyle,miarka się przebrała, zmieniamy bank. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Svefy   •  2019-06-15
Ocena:
Dzisiaj to jest jakas masakra. Podjelam próbę wyciagu dosc spore sumy dwa razy i innych bankomatach, obie nieudane, po czym wchodze na konto i ta suma ktora chcialam wybrać jest w środkach zablokowanym, a bankomat ich nie wypłacić. Na infolinie ni... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Cymek  •  2019-06-15
Ocena:
Żenada. Karta blokuje się kiedykolwiek bez żadnej przyczyny. Chciałem wypłacić pieniądze a tu zong, brak polaczenia z bankiem a pieniądze pobrane z konta i na blokadzie bez możliwości skorzystania z nich... dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ ewuś  •  2019-06-14
Ocena:
mam konto firmowe. Zalogowanie się do tego konta to cud. Po kilka razy trzeba próbować. Na infolinii mówią,że jest przeciążone. Pierwsze słyszę takie cuda. Mam konta w innych bankach i logowaniem nie ma problemów a tu wiecznie trzeba czekać. Nie d... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Mili  •  2019-06-11
Ocena:
Za dużo reklam jak pomagają konsolidować produkty ,jak by tak było w rzeczywistości to ludziom łatwiej by się żyło dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Hubert  •  2019-06-09
Ocena:
Właśnie od 1.5 h próbuję się połączyć z infolinią !! DNO !!! Problem z wybraniem środków. UCIEEEKAJCIE !!! Wypłaty w postaci przelewów - ograniczenia ! Nie ma szansy na kontakt z infolinią. Nie ma żadnej pomocy. Aplikacja mobilna nie działa. Na prośby o pomoc - odpisują po miesiącu ! :) Serio ! dodaj swój komentarz »

Produkty Nest Bank

Nest konto zysk z konta 0,00 zł/rok, koszty prowadzenia 0,00 zł/mc przejdź do wniosku »
Nest Lokata Witaj oprocentowanie 4,00%, kwota od 1 000 zł szczegóły »

zobacz wszystkie produkty Nest Bank »

  • Konto Jakże Osobiste w Alior Bank »
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »