Opinie o Nest Bank

użytkownik
~ Klientka banku  •  2019-02-18
Ocena:
Nest Bank w czasie migracji danych na nowy serwer przez trzy dni uniemożliwił klientom korzystanie z rachunków osobistych i oszczędnościowych, jednocześnie pobierając opłatę za próbę (!) kontaktu z infolinią (płatność naliczana jest za impuls, nie... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Jarek  •  2019-02-15
Ocena:
Problemy z nową stroną i aplikacją dosięgły i mnie...Nowy interfejs mało intuicyjny. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Gall Anonim  •  2019-02-15
Ocena:
Gall Anonim ! Czy do " Ustanowienia Pełnomocnika " do lokaty , musi ON dać swój d.o. do zeskanowania , skoro tego nie chce ? Dziwne jest to , ze wzg na fakt , że korzystając z bankowości elektronicznej tego wymogu nie ma . Takie info usłyszeliśmy od pracownika banku . dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Lukasz  •  2019-02-15
Ocena:
Byłem ostatni od negatywnych ocen! Ale to skandal w dzisiejszych czasach, żeby 'infolinii" NIKT NIE ODBIERAŁ przez kilkanaście minut - tam pracuje jedna osoba ?????!!! Nie odpowiadają na wiadomości pisemne / emailowe - mija 4 dzień i nie mam odpow... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ KLIENT  •  2019-02-14
Ocena:
To jest śmieszna firma infolinia nie działa (dzwonię już godzinę). Wczoraj odebrał jakiś operator zupełnie niekompetentny .Mam konta w trzech innych bankach oczywiście nie takich jak ten krzak, tam nie ma problemu z kontaktem i pomocą telefoniczn... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Sławomir  •  2019-02-14
Ocena:
Porażka, pieniądze wpływają na konto, a mimo to nie są ksiegowane na saldzie głównym. Dostałem przelew natychmiastowy ponieważ potrzebuję pieniędzy TERAZ, a nie jutro. Nie polecam nikomu Nest banku. dodaj swój komentarz »

Produkty Nest Bank

Nest konto zysk z konta 0,00 zł/rok, koszty prowadzenia 0,00 zł/mc przejdź do wniosku »
Nest Lokata Witaj oprocentowanie 4,00%, kwota od 1 000 zł szczegóły »

zobacz wszystkie produkty Nest Bank »

  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »