Opinie o Nest Bank

użytkownik
~ adam  •  2018-10-15
Ocena:
Konto prywatne o dziwo założyłem w miarę sprawnie,ale bez wizyty w banku się nie obyło,ale firmowe(dokładnie konto stowarzyszenia)....Nic nie wiedzieli czym to się je,pytaia w stylu"ale kto jest właścicielem" i wreszcie odkrycie,że przecież nie mo... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ strefa cienia  •  2018-10-11
Ocena:
Ludzie, ludzie to bank rodzinny dla dziadka i dla wnuczka - jak dziadek zmieni numer telefonu do haseł to jest szansa że dopiero wnuczek będzie mógł wysłać przelew. Rano 9:30 godzina otwarcia - zamknięte. Czekam. Godzina 9:50 wyszli z zaplecza - ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Piotr  •  2018-10-11
Ocena:
Baaaaaardzo kiepska w porównaniu z innymi bankowość elektroniczna. Nieintuicyjny system, wyciągi z konta nie są dostępne z poziomu bankowości elektronicznej. Nieintuicyjny system bankowości elektronicznej. Jesli nie byłeś klientem - super podejś... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ qwert  •  2018-10-10
Ocena:
Nest Bank pojawi się na polskim rynku pod koniec października 2016 roku. Zastąpi on dwie marki należące do FM Banku: Bank SMART oraz BIZ Bank. Bank zamierza otworzyć 350 swoich placówek. W języku polskim słowo ?nest? rozumiane jest jako ?gniazdo?... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ qwerty  •  2018-10-10
Ocena:
Pszeszedłem po kolei wszystkie etapy aż do Nest Banku. Poczatkowy FUNDUSZ MIKRO przekształcał sie po kolei w FM BANK, BIZ BANK aż w koncu stał sie NEST BANKIEM. Na poczatku wycofali mi limit kredytowy w rachunku. Oczywiście zrobili to tak że miałe... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ cezar  •  2018-10-09
Ocena:
slaba obsługa , brak oferty dla przedsiębiorców dodaj swój komentarz »

Produkty Nest Bank

Nest konto zysk z konta 0,00 zł/rok, koszty prowadzenia 0,00 zł/mc przejdź do wniosku »
Nest Lokata Witaj oprocentowanie 4,00%, kwota od 1 000 zł szczegóły »

zobacz wszystkie produkty Nest Bank »

  • Konto dla młodych Mobi w ING Bank Śląski »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »