Opinie o Nest Bank

użytkownik
~ Al  •  2019-12-04
Tragedia. Zamknięcie konta w tym banku graniczy z cudem. Uzyskanie jakichkolwiek informacji od pracownika placówki lub infolinii to rzecz niemalże niemożliwa. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Zośka  •  2019-12-02
Utrudniony kontakt w placowkach regionalnych praktycznie nic nie mozna załatwić konsyltanci niekompetentni jeden odsyła do drugiego infolinia nie pomaga strasznie co tam się dzieje!!!!!!!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Mateusz  •  2019-11-25
Chyba najgorszy bank z jakim mialem do czynienia, chociaz przed nim narzekalem na Alior Sync (pozniej Tmobile bank). Jedyny bank w ktorym przycisk enter potrafi nie dzialac po wpisaniu hasla sms (tak tak kolejne swietne aktualizacje) Ciagle zmiany... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Pokrzywdzony  •  2019-11-17
Jakiś koleś w marcu wziol na mnie kredyt 5000 zł internetem. Na dowód ważny do 2016r. Tego nikt nie widział z przyznajacych kredyt. Że pracuje tam gdzie nie pracuje i mam takie brutto że musiałbym być na kierowniczym stanowisku. Na szczęście już s... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Mario  •  2019-11-15
Serwis jest tragiczny. Oto jak otwieram dodatkowe konto walutowe : 1/ Zadzwoniłem do banku i powiedziano mi, żeby wypełnić odpowiedni wniosek ze strony internetowej. Niestety nie ma wzoru takiego wniosku. 2/ Zadzwoniłem do placówki ( nie oddział... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Hanna  •  2019-11-09
Porażka, nawet to że konto jest darmowe to niestety nie wynagradza niekompetentną infolinie. Nawet w oddziale partnerskim do którego mam 30 km nie zalatwiłam prostej sprawy jak odblokowanie dostępu internetowego do konta tylko musiałam pojechać do... zobacz całą opinię »

Produkty Nest Bank

Nest Konto zysk z konta -72,00 zł/rok, koszty prowadzenia 6,00 zł/mc przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Nest Bank »

  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »