Opinie o Nest Bank

użytkownik
~ Mateusz  •  2019-11-25
Ocena:
Chyba najgorszy bank z jakim mialem do czynienia, chociaz przed nim narzekalem na Alior Sync (pozniej Tmobile bank). Jedyny bank w ktorym przycisk enter potrafi nie dzialac po wpisaniu hasla sms (tak tak kolejne swietne aktualizacje) Ciagle zmiany... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Pokrzywdzony  •  2019-11-17
Ocena:
Jakiś koleś w marcu wziol na mnie kredyt 5000 zł internetem. Na dowód ważny do 2016r. Tego nikt nie widział z przyznajacych kredyt. Że pracuje tam gdzie nie pracuje i mam takie brutto że musiałbym być na kierowniczym stanowisku. Na szczęście już s... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Mario  •  2019-11-15
Ocena:
Serwis jest tragiczny. Oto jak otwieram dodatkowe konto walutowe : 1/ Zadzwoniłem do banku i powiedziano mi, żeby wypełnić odpowiedni wniosek ze strony internetowej. Niestety nie ma wzoru takiego wniosku. 2/ Zadzwoniłem do placówki ( nie oddział... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Hanna  •  2019-11-09
Ocena:
Porażka, nawet to że konto jest darmowe to niestety nie wynagradza niekompetentną infolinie. Nawet w oddziale partnerskim do którego mam 30 km nie zalatwiłam prostej sprawy jak odblokowanie dostępu internetowego do konta tylko musiałam pojechać do... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ŚLIMAK  •  2019-11-07
Ocena:
K... dzwoniłem w sprawie zmiany numeru telefonu. Facet sie zapytał czy mam dostep do starego numeru mówie mam znam go po 5 mnutach ten chce j..ślimak i wali opowieść jak najwolniej sie da że gada od 5 minut ze musze miec stary numer PORAZKA NAPEWNO TEO TAK NIE ZOSTAWIE SLIMAKU dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Mhm  •  2019-11-06
Ocena:
Niektórzy konsultanci na infolinii to [Moderacja]. Tak to ok dodaj swój komentarz »

Produkty Nest Bank

Nest Lokata Nowe Środki oprocentowanie 1,80%, kwota od 1 000 zł szczegóły »

zobacz wszystkie produkty Nest Bank »

  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »