Nest Bank

(274 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Nest Bank

użytkownik
~ ŚLIMAK  •  2019-11-07
K... dzwoniłem w sprawie zmiany numeru telefonu. Facet sie zapytał czy mam dostep do starego numeru mówie mam znam go po 5 mnutach ten chce j..ślimak i wali opowieść jak najwolniej sie da że gada od 5 minut ze musze miec stary numer PORAZKA NAPEWNO TEO TAK NIE ZOSTAWIE SLIMAKU
użytkownik
~ Mhm  •  2019-11-06
Niektórzy konsultanci na infolinii to [Moderacja]. Tak to ok
użytkownik
~ Malwi  •  2019-11-05
Nie polecam! Kredyt spłacony miesiąc temu ' w calości' , nikt nie wie co zrobić ze zwrotem odsetek które powinnismy dostać za szybsza spłatę. Do tego okazuje się, że doradca źle wyliczył kwotę spłaty i dowiedzieliśmy się tego całkiem przypadkiem u... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ nest-liker  •  2019-11-04
Bardzo dobry bank: opinia dotyczy konta osobistego i oszczędnościowego i nie mam i nie przewiduję zajęć komorniczych (dla tego typu ludzi się on nie nadaje). Wszystko jest naprawdę darmowe (żadnych wymagań dotyczących wpływów na konto itp.) to zna... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Maciej  •  2019-10-24
Nie polecam. W przypadku przelewu egzekucyjnego do ZUS lub US pobierają opłatę 95 zł za każdy przelew.
użytkownik
~ Arek  •  2019-10-18
Bank mogę polecić ze względu na aplikacje w tym częste aktualizacje. Jak na razie mi pasuje bazował bym na rodzinnym koncie ma potencjał chociaż brak bliku. Karty kredytowe były sam osobiście chciałem ale odeszły w nie pamięć ( a szkoda ). Nie ma ... zobacz całą opinię »

Produkty Nest Bank

Kredyt dla Firm prowizja od 3.99%, okres kredytowania do 12-96 m/cy, maks. kwota 650 000 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Nest Bank »

  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »