Opinie o Nest Bank

użytkownik
~ ŚLIMAK  •  2019-11-07
K... dzwoniłem w sprawie zmiany numeru telefonu. Facet sie zapytał czy mam dostep do starego numeru mówie mam znam go po 5 mnutach ten chce j..ślimak i wali opowieść jak najwolniej sie da że gada od 5 minut ze musze miec stary numer PORAZKA NAPEWNO TEO TAK NIE ZOSTAWIE SLIMAKU dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Mhm  •  2019-11-06
Niektórzy konsultanci na infolinii to [Moderacja]. Tak to ok dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Malwi  •  2019-11-05
Nie polecam! Kredyt spłacony miesiąc temu ' w calości' , nikt nie wie co zrobić ze zwrotem odsetek które powinnismy dostać za szybsza spłatę. Do tego okazuje się, że doradca źle wyliczył kwotę spłaty i dowiedzieliśmy się tego całkiem przypadkiem u... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ nest-liker  •  2019-11-04
Bardzo dobry bank: opinia dotyczy konta osobistego i oszczędnościowego i nie mam i nie przewiduję zajęć komorniczych (dla tego typu ludzi się on nie nadaje). Wszystko jest naprawdę darmowe (żadnych wymagań dotyczących wpływów na konto itp.) to zna... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Maciej  •  2019-10-24
Nie polecam. W przypadku przelewu egzekucyjnego do ZUS lub US pobierają opłatę 95 zł za każdy przelew. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Arek  •  2019-10-18
Bank mogę polecić ze względu na aplikacje w tym częste aktualizacje. Jak na razie mi pasuje bazował bym na rodzinnym koncie ma potencjał chociaż brak bliku. Karty kredytowe były sam osobiście chciałem ale odeszły w nie pamięć ( a szkoda ). Nie ma ... zobacz całą opinię »

Produkty Nest Bank

Nest Konto zysk z konta -72,00 zł/rok, koszty prowadzenia 6,00 zł/mc przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Nest Bank »

  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »