Opinie o Nest Bank

użytkownik
~ Malwi  •  2019-11-05
Ocena:
Nie polecam! Kredyt spłacony miesiąc temu ' w calości' , nikt nie wie co zrobić ze zwrotem odsetek które powinnismy dostać za szybsza spłatę. Do tego okazuje się, że doradca źle wyliczył kwotę spłaty i dowiedzieliśmy się tego całkiem przypadkiem u... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ nest-liker  •  2019-11-04
Ocena:
Bardzo dobry bank: opinia dotyczy konta osobistego i oszczędnościowego i nie mam i nie przewiduję zajęć komorniczych (dla tego typu ludzi się on nie nadaje). Wszystko jest naprawdę darmowe (żadnych wymagań dotyczących wpływów na konto itp.) to zna... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Maciej  •  2019-10-24
Ocena:
Nie polecam. W przypadku przelewu egzekucyjnego do ZUS lub US pobierają opłatę 95 zł za każdy przelew. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Arek  •  2019-10-18
Ocena:
Bank mogę polecić ze względu na aplikacje w tym częste aktualizacje. Jak na razie mi pasuje bazował bym na rodzinnym koncie ma potencjał chociaż brak bliku. Karty kredytowe były sam osobiście chciałem ale odeszły w nie pamięć ( a szkoda ). Nie ma ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Wielki Duch  •  2019-10-17
Ocena:
Cos strasznego. Z dala od tego para banku. Oszukuja na kosztach prowadzenia rachunkow kredytowych ciagle je podwyzszajac. Koszt roczny prowadzenia takiego rachunku to 3800zl. To jest mafia! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Luki  •  2019-10-15
Ocena:
Serdecznie NIE POLECAM tego banku, na infolinii pracują nie kompetentni ludzie, na pytania odpowiadają jedno i to samo i dodatkowo z wielką łaską, bank działa niezgodne z umową, pieniądze wpłacone na poczet raty karty kredytowej nie zostały zaksie... zobacz całą opinię »

Produkty Nest Bank

Nest Lokata Nowe Środki oprocentowanie 1,80%, kwota od 1 000 zł szczegóły »

zobacz wszystkie produkty Nest Bank »

  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »