Dodaj opinię

274 Opinie

użytkownik
Ocena:
Konto indywidualne - ok, koszty prawie wszystko 0zł.\r\nOferty kredytowe - tragedia, prawdziwe lichwiarstwo. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Bardzo łatwy i prosty bank w obsłudze, brak kolejek na infolinii. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Tragedia, przelew SORBNET który powinien trwać kilka minut trwa.juz kilka godzin, koszt 15 zl. Po co wprowadzać taką usługę jeżeli nie można z niej skorzystać, co skutkuje problemami i opoznieniami w.pracy. placówki partnerskie to już w ogóle kpina, w zasadzie nie mogą zrobić nic, oprócz zalozenia konta czego z pelnym przekonaniem nie polecam. skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Tragedia od kilku dni problemy z logowaniem do systemu. skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Od Kilku Dni Muszę Logować Się Po Kilka Razy Do Systemu... Gdy Już Jestem Zalogowany - NIE MOGĘ WYKONYWAĆ ŻADNYCH OPERACJI. Lepiej Trzymać Pieniądze w "śmierdzącej" Skarpecie !!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Znów nie przychodzą SMSy z hasłem jednorazowym, ale podobno za chwilę zacznie działać ;) skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Tragedia. Zamknięcie konta w tym banku graniczy z cudem. Uzyskanie jakichkolwiek informacji od pracownika placówki lub infolinii to rzecz niemalże niemożliwa. skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Utrudniony kontakt w placowkach regionalnych praktycznie nic nie mozna załatwić konsyltanci niekompetentni jeden odsyła do drugiego infolinia nie pomaga strasznie co tam się dzieje!!!!!!!! skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Chyba najgorszy bank z jakim mialem do czynienia, chociaz przed nim narzekalem na Alior Sync (pozniej Tmobile bank). Jedyny bank w ktorym przycisk enter potrafi nie dzialac po wpisaniu hasla sms (tak tak kolejne swietne aktualizacje) Ciagle zmiany i aktualizacje, czasem mozna zostac bez dostepu do konta przez apke mobilna bo wymagaja znowu aktualizacji i znowu podawania danych chociaz nie kazdy ma wszystkie dane przy sobie. Jesli zapomnisz tego glupiego obrazka to musisz do nich dzwonic na infolinie o podobnie niskim poziomie. Po jakims czasie karta zblizeniowo przestala dzialac chociaz to akurat mam nadzieje ze przypadek chyba ze ktos tez mial taka przypadlosc. Jesli macie cierpliwosc i chcecie darmowa karte to polecam. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jakiś koleś w marcu wziol na mnie kredyt 5000 zł internetem. Na dowód ważny do 2016r. Tego nikt nie widział z przyznajacych kredyt. Że pracuje tam gdzie nie pracuje i mam takie brutto że musiałbym być na kierowniczym stanowisku. Na szczęście już siedzi w areszcie złapali go ale Nest Bank nasyła na mnie komornika do spłaty kredytu. skomentuj opinię (1) »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »