Dodaj opinię

274 Opinie

użytkownik
Ocena:
Serwis jest tragiczny. Oto jak otwieram dodatkowe konto walutowe : 1/ Zadzwoniłem do banku i powiedziano mi, żeby wypełnić odpowiedni wniosek ze strony internetowej. Niestety nie ma wzoru takiego wniosku. 2/ Zadzwoniłem do placówki ( nie oddziału ), odległej o 15 km od mojego domu i potwierdzono mi, że można to zrobić na miejscu. Niestety okazało się, że nie jest to możliwe. Żadnych przeprosin. Zasugerowali wizytę w oddziale, do którego pojechałem. Na miejscu Pan mi powiedział, że szybciej załatwię przez internet wchodzą na zakładkę konta+. Niestety, po kliknięciu pojawia się informacja, że aktualnie nie ma takiej oferty. Zadzwoniłem ponownie, przeszedłem prawidłowo weryfikację i wniosek został przyjęty. Konto miało się pojawić w ciągu 1/2 godziny. Minęło 20 godzin i nic. Nadal czekam.... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Porażka, nawet to że konto jest darmowe to niestety nie wynagradza niekompetentną infolinie. Nawet w oddziale partnerskim do którego mam 30 km nie zalatwiłam prostej sprawy jak odblokowanie dostępu internetowego do konta tylko musiałam pojechać do banku a mam 100 km. Pojechałam i zlikwidowałam rachunek i już nigdy więcej Nest Banku i nie miałam kredytu bo to dopiero byłyby problemy. Zdecydowanie nie polecam. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
K... dzwoniłem w sprawie zmiany numeru telefonu. Facet sie zapytał czy mam dostep do starego numeru mówie mam znam go po 5 mnutach ten chce j..ślimak i wali opowieść jak najwolniej sie da że gada od 5 minut ze musze miec stary numer PORAZKA NAPEWNO TEO TAK NIE ZOSTAWIE SLIMAKU skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Niektórzy konsultanci na infolinii to [Moderacja]. Tak to ok skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam! Kredyt spłacony miesiąc temu ' w calości' , nikt nie wie co zrobić ze zwrotem odsetek które powinnismy dostać za szybsza spłatę. Do tego okazuje się, że doradca źle wyliczył kwotę spłaty i dowiedzieliśmy się tego całkiem przypadkiem upominajac się o zwrot pieniądzy. Żenada! Bardzo niekompeteni pracownicy. Jeden dzwoni do drugiego, każdy mówi co innego. skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Bardzo dobry bank: opinia dotyczy konta osobistego i oszczędnościowego i nie mam i nie przewiduję zajęć komorniczych (dla tego typu ludzi się on nie nadaje). Wszystko jest naprawdę darmowe (żadnych wymagań dotyczących wpływów na konto itp.) to znaczy jedna karta bankomatowa, prowadzenie kont i wszystkie bankomaty za darmo. Najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe (przez cały czas 2%, a nie tylko na pół roku). Przelewy natychmiastowe bardzo tanie (tylko 1 zł). Świetne konto jako dodatkowe, bo jako osobiste rozliczeniowe, to wykonany przelew potrafi pokazać np. za ileś tam minut, a nie natychmiast jak w dużych bankach w Polsce. To bank dla oszczędzających i lubiących całkowitą darmochę. Jeśli ktoś chce wodotrysków i dalej darmochę bez wymaganych wpłat na konto, to nic innego w Polsce nie znajdzie. Jak to się mówi: albo rybki, albo akwarium. Konto podstawowe mam w Inteligo (opłaty, wydatki , zakupy), ale oszczędności mam w nest. Bez problemu kartą nest mozna zasilić Revoluta. Inteligo już nie... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam. W przypadku przelewu egzekucyjnego do ZUS lub US pobierają opłatę 95 zł za każdy przelew. skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Bank mogę polecić ze względu na aplikacje w tym częste aktualizacje. Jak na razie mi pasuje bazował bym na rodzinnym koncie ma potencjał chociaż brak bliku. Karty kredytowe były sam osobiście chciałem ale odeszły w nie pamięć ( a szkoda ). Nie ma banków idealnych ale tu wiadomo co jest płatne a co nie i ustawienia płatności dochodzą prawidłowo to na plus. Patrząc na inne banki zawsze narzucając swoje pięc groszy np. wypłata min 100 zl a jak nie za każde wypłaty 2.5zl inne wszystko za zero a tu niespodzianka karta 3zl mies a inne bankomaty 7zł albo będziesz mieć darmowe konto ale masz wyplacac po 1000 zł mies po za tym 5- 10 transakcji ( dziękuje za takie kręcone lody na klientach ) Pozdrawiam Nest Bank skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Cos strasznego. Z dala od tego para banku. Oszukuja na kosztach prowadzenia rachunkow kredytowych ciagle je podwyzszajac. Koszt roczny prowadzenia takiego rachunku to 3800zl. To jest mafia! skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Serdecznie NIE POLECAM tego banku, na infolinii pracują nie kompetentni ludzie, na pytania odpowiadają jedno i to samo i dodatkowo z wielką łaską, bank działa niezgodne z umową, pieniądze wpłacone na poczet raty karty kredytowej nie zostały zaksiegowane i bank nalicza bezprawnie odsetki, w dalszym ciągu twierdząc że rata nie została zapłacona. Przestrzegam przed braniem jakichkolwiek kredytów lub kart kredytowych w tym banku. W skali 1 do 5 oceniam na 0 skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »