Noble Bank

Adres siedziby:
Getin Noble Bank Spółka Akcyjna
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Noble Banku:
+48 (22) 203 03 03

(32 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Noble Bank

użytkownik
~ Marek  •  2013-10-27
Dostęp internetowy: Pełen dostęp, profesjonalna strona, dobre zabezpieczenia. Obsługa klienta w placówce: Wspaniałe samopoczucie, subtelność, wyrozumiałość i elegancja doradcy. Elastyczność oferty: dobra , lecz bez przesady. Duża różnorodność prod... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ gonzow  •  2013-10-07
Kompleksowa opieka nad klientem: Masakra, private banking tylko z nazwy.\r\nZostałem zaproszony na indywidualne spotkanie Private Banking. Centrum Warszawy, dystyngowane wnętrze banku, wielkie pluszowe fotele - pierwsze wrażenie szacownej instytuc... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Igor  •  2013-09-11
Dostęp internetowy: Zostałem naciągnięty przez "doradce" na PARETO II i mam przed sobą 11 lat płacenia kasy albo stracę wszystko co do tej pory wpłaciłem.... Obsługa klienta w placówce: w placówce było pieknie. Elastyczność oferty: nie było innych... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ LB  •  2013-02-18
Wysokość oprocentowania: Odradzam z całego serca! Nie dajcie się zrobić, jak ja. Moja historia jest następująca: W lutym 2010 dysponowałam pewną, jak na mnie sporą, gotówką (ponad 100 tys.), która miała mi być potrzebna za dwa, trzy lata (czyli ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ rzawiedziona  •  2013-01-30
Nigdy wiecej tego banku ostrzegam ,bank nie przyjazdny dla kredytobiorcow .Stracilam prace po 20tu dniach po terminie splaty kredytu bank wypowiada mi umowe apsurd....zero negocjaci.
użytkownik
~ macrad  •  2012-12-13
Obsługa klienta w placówce: "Osobisty doradca" przychodzi na spotkanie kompletnie nieprzygotowany. Przynosi do podpisania dokumenty, których nie przeczytał i nie zauważył, że zawierają one ewidentne błędy. Jego asystentka nie zna procedur i wprowa... zobacz całą opinię »

Oddziały Noble Bank

Kraków ul. Radziwiłłowska 35/1 zobacz na mapie »
Kraków ul. Podwale 4 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Konto dla Ciebie w Bank Credit Agricole »