Open Finance

Open Finance SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

(81 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

81 Opinie

użytkownik
Ocena:
NIE POLECAM ! Dbają tylko o swój interes. Prowizja jest rzędu kilku tysięcy. Olewają klienta przekazując błędne informacje lub nie przekazujac ich wcale. Prowizja z banku należy się im juz po złożeniu wniosku przez doradcę w banku. Brak kompetencji aby sprawę dociągnąć o końca. Na złożoną reklamację odpowiedź prosta. Open finance nie odpowiada za przebieg oraz jakość usług, gdyż to bank przyznaje kredyt a klient nie podpisuje umowy z posrednikiem. Są bezkarni, gdyż wszystko jest na tzw "gębe" i po tym jak posrednik namiesza w dokumentacji samemu ją podpisując bez wiedzy klienta zostaje tylko sąd.

Komentarze (1)

użytkownik
~ Joanna  •  2020-02-23
Skąd twierdzenie, że doradca otrzymuje pieniądze po złożeniu wniosku? Skoro bank nie udzieli kredytu, nie zarabia, przez co nie wypłaca pieniędzy pośrednikowi.
dodaj komentarz +