Open Finance

Open Finance SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

(67 opinii)

Opinie o Open Finance

użytkownik
~ szczecin  •  2019-01-09
Ocena:
Witam, byliśmy z mężem w oddziale w Szczecinie. Obsługiwał nas doradca, który na początku wydawał się konkretny, jednak jak doszło do załatwiania formalności, doradca zwyczajnie zaniedbał wiele spraw. Staramy się do tej pory o pożyczkę hipoteczną,... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Igor  •  2018-10-19
Ocena:
Nie polecam oddziału w Bydgoszczy, a konkretnie Pani M. . Obiecane gruszki na wierzbie okazały się zgniłe. Koniec końców kredyt hipoteczny otrzymany, ale gdybym nie czytał słowo po słowie regulaminu, warunków itd. ( od czego jest ta Pani) otrzymał... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ karolina  •  2018-10-05
Ocena:
Bardzo słaba firma, doradcy są nieprofesjonalni i niekompetentni. Na siłę wciskanie kredytu na mniej korzystnych warunkach. Dodatkowo, umówiłam sie na spotkanie łączone z doradcą Home Broker, który, uwaga, NIE PRZYSZEDŁ, BO MIAŁ PILNE WAŻNIEJSZE R... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marcinos  •  2018-06-03
Ocena:
Byłem z żoną w Open Finance aby zorientować się gdzie możemy dostać kredyt hipoteczny. W naszym przypadku sprawa troche skomplikowana, bo żona pracuje za granicą, a ja prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Na spotkaniu, przedstawiciel pow... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ cami  •  2018-05-20
Ocena:
Proszę uważać na początku wciskają kit aby pozyskać klienta a później łatwią kredyt na takich warunkach że samemu w banku lepiej by człowiek dostał i podchodxą strasznie psychologicznie -wiecznie wprowadzają celowo stan niepewności i ciągle trzeba... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Maria  •  2018-05-16
Ocena:
Open Finanse to banda idiotów i naciągaczy. Zdecydowanie odradzam, miałam przez nich same kłopoty i na szczęście an czas zmieniłam tych partaczy na prawdziwego doradcę kredytowego. dodaj swój komentarz »
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »