Open Finance

Open Finance SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

(81 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Open Finance

użytkownik
~ Emilia   •  2019-11-16
Strata czasu. Konsultantka na linii zarabia na tym tylko że umówi klienta do danej placówki. Przejechałam 60 km i pani \"doświadczona\" wysmiala mnie że nie mam szans na kredyt. [Moderacja] nie dajcie się nabrać na obiecujące telefony a na miejscu nawet żadnej rady czy pokierowania
użytkownik
~ NB  •  2019-08-21
dla mnie dno. Jeden ekspert coś sprzedaje, a drugi po pół roku mówi, że tamten wcisnął mi szajs, bo to człowiek bez moralności (tak mówi Pan w Poznaniu o Panach z Łodzi). I tak oto straciłam sporo kasy, bo każdy z nich jedyne czego chciał, to upch... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ rozczarowany  •  2019-07-31
Open Finance w Gdańsku w Neptunie - wielka niekompetencja, mydlenie oczu, brak informacji. Bardzo miły Pan [Moderacja] (handlowiec) z bródką i w okularach, nawet zdolność źle obliczył. 2,5 miesiąca załatwiał kredyt po czym przestał odbierać telef... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Gość  •  2019-06-17
Opieszałość, brak informacji od pośrednika, błedne informacje, szkoda czasu
użytkownik
~ Daro  •  2019-05-20
Nie polecam Open Finance w Inowrocławiu. Razem z żoną staraliśmy się o kredyt na 25 lat. Podczas podpisywania umowy kredytowej dostaliśmy umowę do podpisu na 30 lat. Doradca nawet nas nie poinformował o zmianie. Jak mu powiedziałem, że umowa jest ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Pete  •  2019-05-19
NIE POLECAM ! Dbają tylko o swój interes. Prowizja jest rzędu kilku tysięcy. Olewają klienta przekazując błędne informacje lub nie przekazujac ich wcale. Prowizja z banku należy się im juz po złożeniu wniosku przez doradcę w banku. Brak kompeten... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »