Open Finance

Open Finance SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

(81 opinii)

Opinie o Open Finance

użytkownik
~ Emilia   •  2019-11-16
Strata czasu. Konsultantka na linii zarabia na tym tylko że umówi klienta do danej placówki. Przejechałam 60 km i pani \"doświadczona\" wysmiala mnie że nie mam szans na kredyt. [Moderacja] nie dajcie się nabrać na obiecujące telefony a na miejscu nawet żadnej rady czy pokierowania dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ NB  •  2019-08-21
dla mnie dno. Jeden ekspert coś sprzedaje, a drugi po pół roku mówi, że tamten wcisnął mi szajs, bo to człowiek bez moralności (tak mówi Pan w Poznaniu o Panach z Łodzi). I tak oto straciłam sporo kasy, bo każdy z nich jedyne czego chciał, to upch... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ rozczarowany  •  2019-07-31
Open Finance w Gdańsku w Neptunie - wielka niekompetencja, mydlenie oczu, brak informacji. Bardzo miły Pan [Moderacja] (handlowiec) z bródką i w okularach, nawet zdolność źle obliczył. 2,5 miesiąca załatwiał kredyt po czym przestał odbierać telef... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Gość  •  2019-06-17
Opieszałość, brak informacji od pośrednika, błedne informacje, szkoda czasu dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Daro  •  2019-05-20
Nie polecam Open Finance w Inowrocławiu. Razem z żoną staraliśmy się o kredyt na 25 lat. Podczas podpisywania umowy kredytowej dostaliśmy umowę do podpisu na 30 lat. Doradca nawet nas nie poinformował o zmianie. Jak mu powiedziałem, że umowa jest ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Pete  •  2019-05-19
NIE POLECAM ! Dbają tylko o swój interes. Prowizja jest rzędu kilku tysięcy. Olewają klienta przekazując błędne informacje lub nie przekazujac ich wcale. Prowizja z banku należy się im juz po złożeniu wniosku przez doradcę w banku. Brak kompeten... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »