Open Finance

Open Finance SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

(81 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Open Finance

użytkownik
~ Open  •  2019-02-13
Odradzam. Dzieki open finance stracilam mnostwo poeniedzy na polisolokacie, ktore w moim przypadku sa nie do odzyskania (poza oplata likwodacyjna oczywiscie). Mialo byc pieknie, kredyt wczesniej mial sie splacic dzieki lokacie.... A zostalismy z niczym:(
użytkownik
~ szczecin  •  2019-01-09
Witam, byliśmy z mężem w oddziale w Szczecinie. Obsługiwał nas doradca, który na początku wydawał się konkretny, jednak jak doszło do załatwiania formalności, doradca zwyczajnie zaniedbał wiele spraw. Staramy się do tej pory o pożyczkę hipoteczną,... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Adam  •  2019-01-02
Ludzie myślcie! Jedyna spółka z branży pośrednictwa która jest notowana na giełdzie, tu nie może być lipy A pełna przejrzystość. Co do opinii, większość się powtarza na różnych forach. Myślę, że wielu osobom zależy na złym PR. Czy twierdzę, że nie... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Igor  •  2018-10-19
Nie polecam oddziału w Bydgoszczy, a konkretnie Pani M. . Obiecane gruszki na wierzbie okazały się zgniłe. Koniec końców kredyt hipoteczny otrzymany, ale gdybym nie czytał słowo po słowie regulaminu, warunków itd. ( od czego jest ta Pani) otrzymał... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ karolina  •  2018-10-05
Bardzo słaba firma, doradcy są nieprofesjonalni i niekompetentni. Na siłę wciskanie kredytu na mniej korzystnych warunkach. Dodatkowo, umówiłam sie na spotkanie łączone z doradcą Home Broker, który, uwaga, NIE PRZYSZEDŁ, BO MIAŁ PILNE WAŻNIEJSZE R... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marcinos  •  2018-06-03
Byłem z żoną w Open Finance aby zorientować się gdzie możemy dostać kredyt hipoteczny. W naszym przypadku sprawa troche skomplikowana, bo żona pracuje za granicą, a ja prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Na spotkaniu, przedstawiciel pow... zobacz całą opinię »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »