Open Finance

Open Finance SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

(81 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Open Finance

użytkownik
~ cami  •  2018-05-20
Proszę uważać na początku wciskają kit aby pozyskać klienta a później łatwią kredyt na takich warunkach że samemu w banku lepiej by człowiek dostał i podchodxą strasznie psychologicznie -wiecznie wprowadzają celowo stan niepewności i ciągle trzeba... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Maria  •  2018-05-16
Open Finanse to banda idiotów i naciągaczy. Zdecydowanie odradzam, miałam przez nich same kłopoty i na szczęście an czas zmieniłam tych partaczy na prawdziwego doradcę kredytowego.
użytkownik
~ Krystian  •  2018-04-27
Nie polecam. Umowa była od początku tak skonstruowana żeby zarobiło tylko open. Przez comiesięczne opłaty, z czasem coraz wyższe bo zależały od stanu polislokaty,do tego opłata likwidacyjna. Doradca na pewno wiedział że klient nie ma szansy na tym... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ rav22  •  2018-03-20
Naciągnęli mnie na Pareto - można poczytać w internecie. Straciłem przez nich sporo pieniędzy. Radzę omijać szerokim łukiem takich \"doradców\"
użytkownik
~ Katarzyna R.  •  2018-02-22
Brak profesjonalizmu, niekompetencja pracowników - to chyba jedyne określenia jakie kojarzą mi się z open finance. Stanowczo nie polecam przy kredycie hipotecznym!!! Nikt nic nie wie, wiecznie brakuje dokumentów, a na dodatek gdyby nie fakt, że w ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ sylwia  •  2018-02-22
Wszystkie z produktów mi sprzedanych były na moją niekorzyść, a posiadałam ich 4. nie polecam.
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »