Open Finance

Open Finance SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

(81 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Open Finance

użytkownik
~ Adam I.  •  2019-05-13
Ja również polecam Open Finance, wydaje mi się że cała obsługa zależy od osoby na jaką się trafi. Ja trafiłem na bardzo kompetentną osobę w oddziale na Bukowińskiej w Warszawie. Pan potrafił cierpliwie wytłumaczyć na spotkaniu od A do Z. Dla mnie ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Rozczarowany.  •  2019-04-09
Kiedy po kilku latach postanowiłem rozstać się z nimi - oddali mniej niż włożyłem.O POŁOWĘ ! A miało być tak pięknie... Omijajcie Open(Life,Finance itp) Gdynia 04.2019
użytkownik
~ Judyta  •  2019-04-08
Kupując kredyt hipoteczny nie bardzo wiedzieliśmy z mężem co i jak. Akurat trafiliśmy widocznie(czytając komentarze) na świetnego doradcę. Wcześniej byliśmy w kilku bankach i przedstawili nam swoje oferty- po wizycie w Open Finance okazało się, że... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ miki  •  2019-04-01
bardzo miła obsługa, polecam
użytkownik
~ Bankier  •  2019-03-28
Jest tak dobrze w tej firmie, że w ostatnim czasie odeszło dobrowolnie ponad 200 osób, na giełdzie o której pisał Pan Adam nikt nie wie o takiej sytuacji. Spółka zapomniała lub nie czuje obowiązku informowania, że odeszło ponad 200 osób z sieci wł... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Izabela  •  2019-02-27
Przeważnie jeśli zamieszczam jakaś opinię, to jest ona negatywna. Tym razem chcę podzielić się pozytywnymi odczuciami. Zostałam profesjonalnie obsłużona przez doradcę z warszawskiego oddziału na Mokotowie. Spotkanie rozpoczęło się od wybadania moi... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »